Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan partnered, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan partnered, aki cserben hagyott?

Figyelt kérdés
Mondjuk a legnagyobb bajban eltűnt , nem tudtad elérni, vagy félvállról vette a problémádat, nem számíthattál rá?

máj. 23. 22:46
 1/10 bolognai a kedvencem ***** válasza:
100%

Volt.

Én nem hibáztatom érte, ha valami nem megy, akkor nem kell kényszeríteni.

máj. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagy baj éppen nem volt, de kritikus életszakaszban már volt csúnya szakításom, amikor pont nem hiányzott volna.


F

máj. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igazából annyi történt hogy anyámék több pénzt akartak elkérni tőlem havonta.

Nem adtam , így anyám megmondta hogy mennem kell tőlük.

Most albérletben vagyok, a barátom akivel 3 éve voltunk egy pár, akkor nem állt mellettem, elbagatelizálta.

Én egyszerűen azt hittem hogy mi számíthatunk egymásra.

Így most egyedül vagyok, anyagilag rendben, csak hirtelen nehéz volt találni kiadó lakást, ahová a pici kutyám is jöhetett velem.

máj. 23. 22:57
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Volt ilyen, nem hagyott el, de abszolút egyedül éreztem magam. Egy nehezebb szakasz volt az életemben lelki betegségek miatt, ő pedig rendszeresen éreztette velem mennyire gyenge vagyok.
máj. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

Igen. Szülés utáni depresszióm volt, háromszor is elájultam egy hónapon belül.

Nem segített, inkább titkos viszonyba kezdett egy kolleganőjével és azt mondta elviselhetetlen vagyok.

Szükségem lett volna a férjemre, hogy mellettem legyen, támogasson. Azóta eltelt majdnem egy év. Kezdem magamat szuperül érezni kettesben a gyerekkel🙂

máj. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

Volt. Egyik nehéz élethelyzetemben ahelyett, hogy mellettem lett volna, csak kritizált. Másik, még nehezebb élethelyzetemben pedig el akart válni.

Bár együtt maradtunk, de a házasságunk azóta lejtmenetben van.

máj. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Normál esetben azt szokták mondani a családodon kívűl nem számíthatsz senkire, és ne bízz meg senkiben!

Jó pár ember megtanulta az élete során, ha olyanok a szülei, mint pl a tied is, magadon kívűl senkire sem számíthatsz!

Ilyenekre, hogy barátod, aki meg nem is a jegyesed vagy a férjed eszed ágába ne legyen támaszkodni és számítani!

Szerencsére megoldottad a problémádat, és tőrekedj mindíg arra, hogy ne függj senkitől sem, és ne várj segítséget senkitől, így nem ér csalódás!

máj. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
7-es vagyok, nem olyan rossz ám az az érzés, mikor magadról gondoskodsz, és nem kell függened senkitől, és elfogadnod más feltételeit 😉 Ez szerintem egy hatalmas tanulság volt neked az életben!
máj. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%

Fiam apja kb a terhességem felénél fordult 180 fokot és próbált minél távolabb kerülni tőle. Tervezett gyerek volt amúgy. Gondolom meggondolta, nem tudom. Anyunál hordtam ki a gyereket. Néha feljött este, megvacsizott anyunál, elaludt a híradón - miattatok kell ennyit dolgoznom! felkiáltással - majd elment haza. Magyarul haverozni, autóversenyezni, élni a legényéletét.

Mikor megszületett a baba, beköltöztünk az addigra nagyjából kész házunkba. 1,5 év múlva költöztem el a gyerekkel. Borzasztó törés volt ez, de nem ezért, hanem mert utána se volt épp a topon.

máj. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
83%

Volt ilyen, több is.

Mostanra eljutottam arra a szintre, hogy nem érint meg egyetlen pasi sem. Független vagyok és szabad.

máj. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!