Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon el vagyok keseredve! 5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon el vagyok keseredve! 5 éve vagyunk együtt, már az eljegyzés is megvolt. DE?

Figyelt kérdés
Kb. 2 hónapja egyszer csak összekaptunk valamin és közölte, hogy ő már nem azt érzi, mint az elején. Szeret, de nem azt érzi! De ki érzi azt 5 év után? Együtt élünk. Azt tudom, hogy én sok mindent elcsesztem azzal, hogy állandóan házasság meg gyerek volt a témám. Meg a kapcsolat elején sok volt a hiszti is, de sokat változtam. Most együtt vagyunk, kértem egy esélyt, de most félek, hogy bármikor kidob. Eddig úgy éreztem ez nem egy olyan kapcsolat, amit csak így be lehet fejezni. Most nem tudok enni, aludni, mindig felriadok, meg tudnék halni :( 24L
2011. febr. 16. 18:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Szegényke :( Próbálj úgy viselkedni mint akkor, amikor a legjobb időszakotokban voltatok.

Szeresd, és próblád visszahódítani! :)

2011. febr. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Próbálom, de baromi nehéz mosolyogni, stb. ha közben sírnál. De mi van, ha így se sikerül? Van esélyem szerintetek? A sex nagyon jól működött mindig és az most is, ezt ő is többször elmondja, tehát legalább valami, ami pozitív
2011. febr. 16. 19:02
 3/9 anonim ***** válasza:
67%

próbáld visszaszerezni, de ne könyörögj. Akkor ki leszel szolgáltatva, és akkor dob ki, amikor csak akar. Azt tehet amit akar. Eddig ne juss el. Fiatal vagy még, lehet nem ő az akivel még 60 évet le tudsz élni. Még nem késő változtatni. De Ha most gond van, akkor egy gyermek mellett hogyan lennétek meg? Sztem kár volt az eljegyzés is-így utólag.Mindenesetre nem érdemes a házasságba belemászni, mert utána meg mászhattok ki belőle.

Mégegyszer: ne legyél kiszolgáltatva. Annál értékesebb ember lehetsz,mint más után esedezni.

2011. febr. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ne stresszelj, mert az tuti bukó.

Lazulj le picit, próbálj sejtelmesebb lenni és fogd be a szád házasság meg gyerek ügyben! Azt nagyon utálják a férfiak!

Légy bújós, igényelj és adj szeretetet, szerelmet, intimitást. Hagyd, hogy férfi legyen, Te pedig legyél maximálisan nő, amennyire csak tőled telik. (Nem sárkány, hanem nő.)

Fiatalok vagytok, a világon semmiről nem késel le.

Mosolyogj, nevess. És legyen önbizalmad, különben annyi. Senkinek nem kell egy reszkető rakás szerencsétlenség.

Szívből kívánom, hogy hódítsd vissza a párod!

2011. febr. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj rá arra, hogy visszahódítsd. Szervezz közös programokat, nevessetek és szórakozzatok együtt, érezze jól magát veled. Párszor csábítsd el otthon. Nehezen indul majd, de megéri, én is ezt csináltam:) Bár mi még nem élünk együtt:D
2011. febr. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Cleptomaniac ***** válasza:

Tudom, nehéz, de a legjobb lenne megnyugodnod. Félelem -> stressz -> idegesség -> hiszti. Ezekből egyik sem jó és vonzó tulajdonság egy olyan férfi szemében, aki a szakításon gondolkodik.


Vegyél egy mély levegőt, pihenj meg. Vegyél ki szabadságot, és menj le egy konditerembe. Aerobikozz valamit, vagy ilyesmi, az jó feszültségoldó. Szauna, fodrász, kozmetikus, manikűrös => megújulás. Mutasd meg Neki, milyen nőt veszítene, ha nélküled folytatná az életét. Lehet, hogy ez csak ilyen eljegyzés utáni, esküvő előtti para.


Gyertyákat az asztalra, szexi fehérneműt magadra, és mindig csak mosolyt és nevetést. Ne azt lássa rajtad, hogy mindjárt belehalsz a bánatba, hanem hogy igenis küzdesz érte, nem hagyod ellaposodni a kapcsolatotokat!

2011. febr. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)) Ő idősebb nálam 8 évvel, úgyhogy nem annyira fiatal. Abbahagytam már rég a házasság, gyerek témát tényleg. Akkor ti láttok esélyt, hogy sikerüljön? Imádnak a szülei is, a rokonai is, a barátai is, a kollegái is, akik ismernek.
2011. febr. 16. 19:07
 8/9 kisnita ***** válasza:

Ha ő nyolc évvel idősebb és még nem akar gyereket akkor a helyedben én elgondolkodnék, hogy mit keresek mellette. Köztünk is 8 év van a párommal a javára, nem tökély a kapcsolat, de ő is és én is akartunk gyereket is lett is. Ettől függetlenül még benne van a pakliban, hogy hamarosan szét megyünk mert felszínre kerültek olyan dolgok amit eddig rózsaszín fátyol fedett. Hiába illünk össze ha van egy-két dolog amiben nagyon különbözünk, ez ráteszi a pecsétjét az egész kapcsolatra. De ha szétmegyünk akkor sem fogjuk bánni egy percig sem, hogy együtt voltunk és hogy lett gyerek ebből a kapcsolatból. Nagyon szép 8 évet töltöttünk együtt és ez a lehető legideálisabb kapcsolat eddigi életünkben amiből gyerek születhetett.

Az egy jó dolog, hogy szereted a párod, de gondolkodj már el azon, hogy valójában hogy szeretnél élni, milyen álmaid vannak és hogy képzeled el a jövőd. Ha pár éven belül gyereket, családod, házasságot szeretnél és a párod ezt kitudja még mennyi ideig nem fogja megadni neki akkor a szerelem/szeretet el fog múlni garantálom neked és az együttélésből egymás mellett élés lesz! Most van itt az idő, hogy lépj még fiatal vagy, 30 felett már iparkodnod kellene ha szeretnéd megvalósítani az álmaid.

2011. febr. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De akar gyereket, csak most valamiért besokalt. Hidd el, hogy nem bírom ki nélküle. Inkább meghalok
2011. febr. 18. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!