Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen összevagyok törve a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen összevagyok törve a volt barátnőm miatt, mit tegyek? :S

Figyelt kérdés

1 évig voltunk együtt, és szinte végig szivatott. Például rohadt sokszor visszamondta a találkozót valami indokkal, hogy pl tanulnia kell, vagy a kisöccsére kell vigyáznia, volt hogy egy huzamba 3 hétig nem is találkoztunk. Meg 200-szor szakított kb a kapcsolat alatt. Kiderült, hogy azért csinálta, mert gyökérnek tartott, amiért kicsit visszafogottabb vagyok, és nem poénkodok, meg hülyéskedek egész nap, mint a legtöbb hülye a sulijában. Pedig én próbáltam vele kedves lenni, meg mindent megtenni érte. Most tetszik neki egy másik srác, aki ezerszer rondább, mint én, de ő vasalja a haját, meg a nagyképű, gyökér emberek közé tartozik, és ez is iszonyúan zavar, mert még mindig szeretem szerintem. :S Most az önbizalmam kb 0-án van, ennél alacsonyabban szerintem nem is lehetne, és nem is akarok másik csajt, mert félek, hogy az is gyökérnek fog tartani. Pedig amúgy szerintem sok csajt megkaphatnék, és be is jövök párnak, de az önbizalmam 0, és szerintem nem igen fog már nőni soha. Mit tegyek, hogy könnyebb legyen elviselni?


19/F


2010. okt. 30. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Papucs vagy.
2010. okt. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
mutasd meg annak a hülye ribancnak, hogy ezerszer jobb nőt tudsz felszedni nála, ő meg rohadjon meg a vasalt hajú buznyákokkal, sose hagyd magad szívatni, mindig légy büszke, állj a sarkadra és bizony van önbizalmad, csak még nem tudsz róla! ;)
2010. okt. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Így van.. Én is csak azt tudom tanácsolni hogy legyél komoly ember... ha a csajnak vasalt hajú b*zi kell akkor ő se különb...az ilyenekkel szóba se szabad állni
2010. okt. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 2.-kal és 3.-kal...:) Fel a fejjel, lépj tovább, ne érdekeljen, hogy milyen idiótával jár most ő. Meg sem érdemelt téged. Tessék keresgélni és megmutatni neki, hogy sokkal jobbat is tudsz kapni nála!;) Sok sikert!
2010. okt. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Rúgd ki a hülye qrvát, és keress egy rendes, kedves, aranyos kislányt aki TÉGED akar. Ennyire egyszerű...

Ugyanilyen voltam. Tudod hogy jött meg az önbizalmam? Úgy, hogy rájöttem, hogy a én normális, és kedves vagyok, akkor is kaphatok kosarat, de nem én fogom bánni. Ennyire egyszerű a képlet. És nincs mit veszítened, CSAK NYERHETSZ!!!

2010. nov. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!