Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van még esély h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van még esély h összejöjjünk? :/

Figyelt kérdés
Van egy srác...akit 1éve ismerek...nagyón jóba voltunk...de már az elején kavartunk,nem jöttünk össze mert nem beszéltünk erről..majd késöbb újra találkozni kezdtünk...és megint kavartunk...csakhogy én beleszerettem:/és sokszor kérdeztem tőle h akar e vmit meg hogy,ha nem akkor mondja meg...de csak annyit mondott mindig hogy nemtudom:/aztán ugy alakultak a dolgok hogy összejövünk...de aztán összevesztünk mer elegem lett abból h csak játszik velem,és egy napon beszéltem vele h akar e még valamit...majd kiszedtem belőle h nem akar mást,csak hogy barátok legyünk.Pedig 7 nappal ezelött még majdnem összejöttünk:/én nemtudom feldolgozni ezt..nagyon szeretem...segitsetek..mit tegyek?:)köszi előre is♥
2010. ápr. 20. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem nicns sok esely
2010. ápr. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

egyetértek..sajnos nincs sok esély arra, hogy összejöjjetek.

Én is hasonló szituban voltam..

egy idő után már nem úgy gondoltam rá hogy szeretem, hanem csak szimplán barátként.

A sráccal meg még most is jóbarátok vagyunk:)

2010. ápr. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem sincs sok esély rá hogy összejöjjetek. Ne is emészd magad emiatt, ha tudtok még ezek után akkor legyetek barátok, de ne remélj semmit se. Inkább keress valakit akivel tényleg összejöhet, és akivel boldog leszel.

mcfly

2010. ápr. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
csak szopa*ott
2010. ápr. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hidd el , egy srác nem így viselkedik ha igazán kellesz neki!!!szövögethetsz itt romantikus ábrándokat, kergethesz álmokat, de a tény sajnos az, hogy csak szórakozik veled, te meg hagyod magad....hát azt javaslom hogy szard le magasról ezek után, vagy játssz vele te is, de ha könnyen sérülsz akkor inkább ne tedd, olyan emberre pazarold az energiáidat, gondolataidat aki méltó rá!!!!!
2010. ápr. 24. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Beviz Elek ***** válasza:

Énis srác vagyok.. Ismerem a fajtámat...:D

100% hogy nem akar semmit.

".majd kiszedtem belőle h nem akar mást,csak hogy barátok legyünk"

Tehát nem jösz be neki úgy mint csaj... Ne reménykedj, mert az a legrosszabb, hogy egy olyan fiú miatt szenvedsz akit nem kaphatsz meg. Elhiszem, hogy szereted és minden apró jelben reménykedsz, de fölösleges.


Ha egy talpraesett srác szeretne tőled valamit, azt hidd el észreveszed.

Fel a fejjel!

:)

2010. ápr. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hűha a te helyzeted nagyon haonlít az enyémhez velem is játszott meg átcseszett és egyszer ideges lettem és elküldtem melegebb éghajlatra és én is szeretem szerintem várd meg míg jelentkezik pl msn ne is írj rá ha fontos vagy neki keresni fog...nem könnyű ez a helyzet...:S de azért sok sikert
2010. ápr. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönööm:)mindenkineek:)

sokat segítettetek(L)

2010. ápr. 25. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!