Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esély, hogy összejöjjünk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély, hogy összejöjjünk?

Figyelt kérdés
Van egy csaj, akit kb fél éve ismerek!Elmondtam neki nemrég, hogy szeretem,de ő azt mondta most nem akar kapcsolatot,meg h csak kedvel engem, mint barát!utána találkozgattunk!Mostanában nagyon sokat vagyunk együtt, beszélgetünk és amikor együtt vagyunk nagyon jól érezzük magunkat!Ő tudja h szeretem, utalok is rá!de nem tudom, hogy hogy derítsem ki h esetleg szeretné-e már.Mivel mostanában mint ha ő kezdene el kis jeleket küldeni.De ugyanakkor meg azt is mondogatja h ő nem szerelmes!Ma az egész estét együtt töltöttük, de nem mertem még megcsókolni, mert félek h esetleg visszautasít.
2009. dec. 2. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2009. dec. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia! Persze alakulgathat, de adj még egy kis időt :) Tudja, hogy szereted, elmondtad, mostmár az övé a következő lépés :)
2009. dec. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
én 17 és ő is
2009. dec. 2. 21:38
 4/10 anonim ***** válasza:
volt már barártnőd?
2009. dec. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
persze, hogy volt, de ennyire szerelmes még sosem voltam, és ezért nem akarok semmit elrontani!amúgy kialakulhat ez benne??hogy azt mondta elején h nem? mert szerintem most már ez elkezdődött nála
2009. dec. 2. 21:42
 6/10 anonim ***** válasza:
sok az egybeesés hogy hívnak?:D
2009. dec. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ádám :D

miért téged??? :D

amúgy kielégítő válaszokat is kérnék!

2009. dec. 2. 21:44
 8/10 anonim ***** válasza:
Lassú víz partot mos.. bókolj neki, dicsérd, de állandóan.. A frizuráját, a ruháját, alakját stb.. minden alkalommal, mikor találkoztok ,szerezz neki kellemes perceket, hogy dícséred. Később ha nem mondod éhezni fog rá.. könnyű rászokni. Ha mástól nem kapja meg, kívánni fogja, hogy veled legyen, hallja a bókjaidat. Persze ha mástól nem kap ilyen ingereket.
2009. dec. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
lehet nem mondasz igazat:D
2009. dec. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

miben nem mondok igazat??tényleg Ádámnak hívnak :D

nahát eddig is bókoltam de nem túl sűrűn!majd mostantól;)köszi

2009. dec. 2. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!