Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Hogy kezeljem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Hogy kezeljem ezt a problémát?

Figyelt kérdés

A párommal (ő 22,én 20) mostanában nagyon sokat veszekszünk,sokszor megbántottuk egymást és már-már azon civakodunk,melyikőnk sérelme a nagyobb. Tök dedós egy hozzáállás mindkettőnktől... mégse tudjuk eddig másképp csinálni:P Ez a civakodós időszak kb 2 hónapja tart... Addig mondhatom szinte semmi problémánk volt,nem volt féltékenység,semmi. Kiváltó ok is volt,de ez most lényegtelen. Jó,ez az alapsztori.

A jelenlegi,aktuális probléma az,hogy a pasim folyamatosan faggat az exeimről: "vele jártál?", "hozzá mi közöd volt?", "vele hogy érezted magad?" ésatöbbi,ésatöbbi. De ezt amióta együtt vagyunk(9 hónap). Én magamtól alig mondtam valamit,szinte mindent ő szedett ki belőlem. És most jön a vicces rész... Pár hete hozzámvágta,hogy tök sz*r neki,hogy ő ennyit tud a volt pasijaimról és szenved ezektől. Gondoltam magamban,hogy pofámleszakad. Eddig is volt,hogy cseszegetett,miután a kérdezett infókat megtudta,min. félórás kihallgatások voltak,de hogy még én legyek a bunkó,amiért ő ezektől szenved... én ezt értem h rossz ezekbe belegondolni h volt vki más előtte is,én pont ezért nem kérdezősködtem,de nem én kértem h kérdezze meg...namindegy.

Odáig jutottam,hogy már ha felvet egy ilyen témát/kérdést,görcsbe rándul a gyomrom,tök ideg leszek,hogy na vajon a válaszom hallatán nekem esik-e vagy nyugodt marad?

Egyik volt barátom öccse egyik kiírásomat lájkolta(mint tudjuk,ez egy magyar ige:D),erre jöttek a kérdezősködések,hogy kieza pasi,amikor mondtam h semmi közöm nem volt soha hozzá,akkor jöttek a részletekbe menő kérdések,hogy jó,de akkor honnan ismerem,mondtam h a bátyja haverom ismerőse volt és ezáltal az enyém is(ami eddig igaz),de aztán letagadtam h volt közöm hozzá,mivel ugye ő volt az 1. barátom...

Hazudtam neki és én hülye 2 napra rá bevallottam,mert utálom az érzést hogy átvertem. Természetesen ő is utálja az érzést,hogy átvertem,úgyhogy most áll a bál,nekem nem lehet hinni ezek után,nem tudok őszinte lenni.

Én úgy érzem,hogy ha jó nem is,de okom volt arra hogy hazudjak,de ugye a bizalmát valószínűleg elvesztettem.


Most mit csináljak? Hogy szerezzem vissza a bizalmát? Amúgy teljesen ki vagyok készülve:S Borzasztó nagyot veszekedett velem. Most próbálom magam kicsit "meghúzni",bocsánatot kértem,de még mindig haragszik. Mit csináljak még?


2010. nov. 2. 21:19
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
úristen,bocsi! lefelejtettem,bár azért van ahonnan kiderül: én 20 éves lány vagyok,a barátom 22:D
2010. nov. 2. 21:22
 2/13 anonim ***** válasza:
bocsi de öszintén szolva nem olvastam végig mert elég hosszura sikerült de amit én ebböl látok h ő nagyon de nagyon féltékeny és nem vagyok benen biztos demegkockáztatom h te több midnenkivel voltl mint ő és ezért iylen... én is iylen voltam folyton kérdezősködtem mert kiváncsi voltam h miylen volt a többi lánnyal de üljetek le és mond el neki h nincs miért aggodnia bármilyen is volt a többivel te azt már lezártad és vele vagy őt szereted vele jo és kész mert részben érthető h féltékenxy de az h még nem áll feljebb az csak durcáskodás ami lehet akár aranyos is tölle
2010. nov. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Úgy látom nem veled van a baj, a barátod féltékeny. és sajnos nem az a szokásos kis féltékenység, hanem a beteges formája :S nem akarlak elkeseríteni, de az ilyen nem javul, ez egy betegség. Nálam is volt olyan, hogy elkezdtem féltékenykedni volt bnőkre meg kérdezősködtem, rájöttem, hogy hülye voltam és gyorsan le is szálltam a témáról. beláttam, hogy csak saját magamat idegesítem, a barátom velem van, engem szeret, akkor minek a múlttal a foglalkozni. Ha erre a barátod nem jön rá magától...hát nem tudom...akkor talán el kéne gondolkodni, mert ahogy írtad már elég durva veszekedések vannak, ki tudja mi lesz később... Elvesztette a bizalmad: ezt a kegyes hazugságot ő provokálta ki, és ez nem olyan hazugság, amitől a bizalomnak el kéne veszni, nem megcsaltad vagy vmi. Próbáld többet hangsúlyozni, hogy te csak őt szereted, hisz ezért vagy vele, hátha javul a helyzet. Nem tudok más tanácsot adni, mert nem veled van a hiba.
2010. nov. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Semmi baj!:D

Köszi a választ!

2010. nov. 2. 21:30
 5/13 A kérdező kommentje:
Másodiknak is köszi! Jó olvasni,hogy nem vagyok egy utolsó szemét hazug:P
2010. nov. 2. 21:31
 6/13 anonim ***** válasza:
Én bocsánatot sem kérnék a helyedben, amíg ő sem mentegetőzik a jelenetekért.
2010. nov. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Az igazság az,hogy azt elismerte,hogy túlzásokba esik faggatózás terén,de tenni még nem nagyon tett ellene.


Nem tudom mihez kezdjek. Meg akarnám vele értetni,hogy ezt ő csikarta ki belőlem,hogy hazudjak,de közben mégse akarok vele még jobban összeveszni. Nehéz egy helyzet...

2010. nov. 2. 21:38
 8/13 anonim ***** válasza:
Mit veszíthetsz? Úgyis veszekszik.
2010. nov. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igaz:D Bár most/pill nem:D De nemsoká hívom,hogy beszéljünk...kíváncsi leszek.
2010. nov. 2. 21:42
 10/13 anonim ***** válasza:
Mondogasd, amikor látványosan szenved, hogy te faggattál róla.
2010. nov. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!