Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el azt a fiút akit nagyon szeretek?

Figyelt kérdés
Még mindig szeretem de úgy érzem semmi sem lehet köztünk.Nagyon fáj de nem akarok többet szenvedni már sokszor el akartam felejteni de nem ment,mit tegyek?
2010. febr. 28. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
40%

tanulgasd a magyar helyesirás szabályait


és ez nem vicc

2010. febr. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

ne szologassál be másnak 16:38 szegény lány tanácstalan...ez nem azaz oldal ahol helyesírást kell nézni basszus hanem h segítsünk a másikon ha tudunk. szánalom


am a kérdezőnek: az idő mindent begyógyit

szól így egy szólás is. sajnos nem tudom a körülményeket h mi volt köztetek mi történt de soha nincs olyan h lehetetlen. ne gondolj a pasira mindig és hidd el észreveszed jé edddig nem is hiányzott. járj el bulizni a bnőiddel vagy mozizz vagy shoppingolj! és flörtölj paasikkal!!! jobban fogod magad érezni és elfelejted azt a bunkót aki otthagyott!!!

2010. febr. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Kedves első! Az neked sem ártana.
2010. febr. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:D
2010. febr. 28. 17:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy az idő gyógyít. Az idő csak illúzió, az idő folyamatosan telik. Az egyetlen mód, hogy el tudd felejteni, az az, hogy nem gondolsz rá többet. Ez első hallásra tudom, h lehetetlennek tűnik, de ha elkezdesz eljárogatni a baráti körrel, új embereket megismerni minél többet randizni új srácokkal (!), valamint rendszeresen olyan dolgokat csinálni amit szeretsz, nemsokára azon kapod magad, hogy már csak úgy gondolsz rá, mint egy valamikori szép emlékre. Bár az igaz, hogy egy kis időnek mindeközben el kell telnie ahhoz, hogy azt mondhasd: ,,Ezt is túléltem."
2010. febr. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

NEM VAGYOK CIGÁNY!


az utolsó választ köszönöm:D

2010. febr. 28. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!