Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Szerintetek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek milyen egy pasinak a tökéletes viselkedési formája egy komoly párkapcsolatban? 17/F

Figyelt kérdés
2010. nov. 3. 22:30
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

14:10

Persze, hogy máshogy látod, a nők máshogy látják. Nagy általánosságban nem a csajok futnak a fiúk után egyenlőre még, amikor igen, akkor is felcserélődik a szerep 1 idő után.. Máshogy látjátok, mert idegesítően irracionálisak vagytok. Ki tudja, lehet, hogy a prostituáltak rég rájöttek erre és ők legalább tudják milyen önző dolog ez, ezért nyíltan felvállalják. hmm.. érdekes.

2010. nov. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Szerintem azért vannak intelligens lányok is! Azért, mert te ismertél néhány buta és szánalmas libát...

Bár nem vagyok nő, de láttam már olyan kapcsolatot, ami nem lett vége! A tinik többsége ostoba és gyenge! Ez van sajnos és nem lehet rajta változtatni. Nem kell itten általánosítani azonnal! Persze van benne igazság, amit mondol 75% -os. De vannak értlmesek is, nem csak lotyók!

2010. nov. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

És ne haragudj, valóban fontos egy kapcsolatban az őszinteség, de nem elég!

Ha meg nem veled van a baj, akkor mondom, hülyéket fogtál ki. Pasiban van olyan, hogy hihetetlen... Attól én még okos vagy, szép, tehetséges és felsőbbrendű:xD Az utolsó csak vicc volt.

2010. nov. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

*Pasiban is

*vagyok

2010. nov. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Jajj ez b@romság. A lányok ösztönlények, ahogy a fiúk is, csak a lányok jobban. Volt szerencsém libához, de az nem érdekelt annyira, mert tudtam, hogy hül*e és nem is akartam tőle komolyabban semmit. Viszont megismerkedtem egy olyan lánnyal, aki igen is intelligens, mindent meg tud magyarázni mint én, egy dolgot leszámítva. HOGY MIÉRT A MÁSIK SRÁC...
2010. nov. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

"lányok ösztönlények, ahogy a fiúk is"

Akkor tényleg felsőbbrendű vagyok, mert én nem vagyok állat:) És ez most nem vicc...


Egyébként hogy lett vége a kapcsolatod?

Mit mondott? Vagy hogy derült ki???

Te nem érezted, hogy van valami gond??

2010. nov. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Nem fogom kifejteni... kezdeti fázis volt, nem volt még kapcsolat sem.. Amit írtam azt nem ez miatt írtam, azelőtt is ez volt a meggyőződésem, ez csak megerősített ebben.
2010. nov. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Hát jó....Te tudod.... Én csak annyit kívánok eneked, hogy ha szeretnél, találj magadnak egy normális valakit, akit megérdemlel! Ha meg nem szeretnél ne vedd el mások kedvét!

Ők lehet boldogak lesznek, ha pedig megmenteni akarod őket, ne tedd! Te is szereted a fájdalmat, a szenvedést, mert megtanít bennünket élni! Hagyd meg nekik is ezt a lehetőséget!

2010. nov. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy milyen az a szenvedés. Az kényszerít rossz döntésre, ha a fájdalomtól való félelem motivál.
2010. nov. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
De még ez furcsa nekem, hogy nőt akartál úgy, hogy hülyének tartottad őket...
2010. nov. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!