Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Szerintetek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek milyen egy pasinak a tökéletes viselkedési formája egy komoly párkapcsolatban? 17/F

Figyelt kérdés
2010. nov. 3. 22:30
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

23:28

Hehh, én régen nem voltam szemét, nyomulós meg ilyesmi, JÓ VOLTAM, nem volt nagy arcom, biztos az is BAAAJ volt.. :D f@szomat..

2010. nov. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:34

Csak rossz helyen voltál rossz időben. Rossz csajokat fogtál ki és nem vagy még olyan öreg sem...

2010. nov. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

23:44

Sajnos ez egy kicsit bonyolultabb. Ugye voltak a rossz csajok rossz időben, akiket le is sz@rtam mert idióták, aztán jött az aki elvileg jó, de neki mégis másvalaki kell és a büdös életben nem fogja megmagyarázni, hogy miért, szerintem nem is tudja. A srác képes arra, hogy folyamatosan írja neki az sms-eket, és mondogassa minden nap legalább 10x hogy szeretlek, de úgy látszik nektek lányok ez kell, nem az őszinteség...

2010. nov. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
75%os, lehet, hogy neked nem jött össze, de attól még másnak sikerülhet. Én csak azt várom el a páromtól, amit magamtól is: legyen hűséges, őszinte, ha valami probléma van, beszéljük meg. Ezek nélkül semmi értelme a kapcsolatnak.
2010. nov. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

10:59

Kb 500millió férfire igazak ezek a tulajdonságok a világon, te sem tudod megmagyarázni, hogy miért pont ő... nem is fogod, mert NEM TUDOD. Ki kellett találni egy szót az abszolút idiotizmusra és ez lett a szerelem..

2010. nov. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
11:25, nem is az volt a kérdés, hogy magyarázzam meg, miért pont ő. Talán nem is akarnám megmagyarázni, csak élvezni vele az életet. Ha neked ez fáj, sajnálom, így jártál. Semmi gond nincs azzal, hogy te nem bízol a nőkben, és magányos életet akarsz egy-két szexkapcsolattal megtűzdelve, de ettől még nem kellene a máshogy gondolkozókról negatívan nyilatkoznod.
2010. nov. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

12:12

Ó igen? Ezer bocsi, majdnem elfelejtettem, hogy a normális az, hogy csak úgy boldogok akarunk lenni egy megmagyarázhatatlan okok miatt választott idegennel. És ha jön egy új ember, akivel szintén "csak" boldog akarsz lenni akkor az előző nem is számít már? Na és ha utána is jön egy? Bocsi de nekem ez messze nem normális.

2010. nov. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
2010. nov. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
2010. nov. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
13:18as, olyan dolgokról beszélsz, amikről szó sem esett. Nem akarok veled vitatkozni, elfogadom a világnézeted, de ettől függetlenül én máshogy látom a dolgokat. Valahogy éld túl.
2010. nov. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!