Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tettétek túl magatokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tettétek túl magatokat a szakításon?

Figyelt kérdés

Másfél hónapja szakítottunk, közös megegyezéssel. De aztán rájöttem hogy mégis szeretem, mert nagyon hiányzik, és egész nap ő van a fejemben. Szószerint egész nap.

Nem tudok szerelmes, lassú számokat hallgatni mert kiborulok.

A kibékülésnek pedig esélye sincs mivel 2 hete van új barátnője, és nagyon jól megvannak, szeretik egymást, látszik rajtuk.

Tudom hogy idővel jobb lesz, de most nagyon nehéz. Próbálok nem egyedül lenni, hogy eltereljem róla a figyelmem, de ez nem mindig lehetséges.

Ti hogyan tettétek túl magatokat?


2010. nov. 4. 08:59
 1/8 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb dolog, ha te is összejössz valakivel. Hidd el, egy idő után az "új" fiúba is beleszeretsz. Én mindig úgy tudtam csak továbblépni, ha összejöttem valaki mással. Persze ez sem a legegyszerűbb, a megfelelő ember kell hozzá. Például nálam volt olyan h szakitott velem a barátom és összejöttem egy fiuval, de nem tudtam megszeretni, aztán jött a következő és a következő, de senki sem fogott meg igazán. Aztán sokadjára sikerült egy olyan embert találnom, akivel már tényleg túl tudtam lépni az előzön, és beleszerettem :) Szerintem ez a legjobb megoldás. Keress és találni fogsz.:) Amugy mennyi ideig voltatok együtt ???
2010. nov. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Idő volt sok sok idő, és sajnos bármibe kezdtem bárkivel voltam bárhol voltam akár buli akármi mindig ő járt a fejemben a nap 24 órájában, kb 6 hónap volt míg bele tudtam törődni, ekkor jött egy másik lány és ő általa vele bele tudtam törődni de a mai napig időnként eszembe jut így is....26/f
2010. nov. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Másfél évig.

Már összejöttem mással, jó is vele, addig amíg látom. Aztán elmegy és rögtön megint Ő van a fejemben

2010. nov. 4. 09:09
 4/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Hát akkor fogalmam sincs mi lenne a jó. Még nagyon az elején vagytok az uj pasiddal??? Mert lehet hogy akkor idő kell. Én ugy jöttem össze a mostani barátommal, hogy mindketten egy csunya szakitáson voltunk túl...1 hónapba telt mire egymásba szerettünk, de ugy igazán csak 4 hónap után éreztem azt hogy igen, túlléptem az előzön. Várj még, és gondolj a mostani barátodra, ha nincs veled.:)

2010. nov. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

9:07-es:

- És ki az a Feri?

- Hát aki segített elfelejteni Zsoltit.

- Ki az a Zsolti?

- Aki segített elfelejteni Imit.

- Ki az az Imi?

- Aki segített elfelejteni Gézát.

- Ki az a Géza?

stb.

(Ehhez hasonló (azaz legfeljebb a nevekben különböző) viccecske vagy 30 éve jelent meg a Hahota egyik számában.)


Szerintem meg inkább az a megoldás, ha egyedül maradsz (akár sokáig is), és valami egész embert igénylő tevékenységbe kezdesz, ami lehetőleg alkotó jellegű munka legyen, pl. táncolsz, hangszeren zenélsz, énekelsz, képzőművészkedsz, vagy akár valami műszaki területen mélyedsz el, ha érdekel az ilyesmi. De az is jó, ha "csak" rengeteget olvasol, művelődsz, színházba, hangversenyekre jársz. (Hidd el, legjobb egyedül, még a mozi is. Külföldre utazáshoz meg semmi pénzért nem vinnék magammal senkit. Kutya fülét nem látok a helyből, ha útitársam van.) (37/F)

2010. nov. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

1 biztos ezt az időszakot nem kívánom senkinek.

2010. nov. 4. 09:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Dolgozzál, kezdj el zenélni, kirándulj, utazgass, járj moziba/szórakozni a barátaiddal, vásárolgass. Most hirtelen ezek jutnak eszembe.
2010. nov. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Le akartam ugrani a tizedikről, de a haverom visszatartott sajnos. Már bánja ő is.
2010. nov. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!