Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért néznek le a hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néznek le a hosszú kapcsolatom miatt?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar amikor az emberek megtudják, hogy három éve együtt vagyok a barátommal, és elkezdenek kifikázni, hogy milyen rossz nekem, hogy egy pasival stb. Nem hiszem, hogy ez olyan gáz lenne...
2010. nov. 4. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem csak irigykednek,hogy nekik nem jött össze.
2010. nov. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz! Csak irigykednek szerintem, nem? Hány éves vagy?
2010. nov. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagy igazság, hogy olyat úgyse tudsz tenni, hogy mindenkinek tetsszen!Ha havonta más pasid volna, akkor meg tudjuk, mi lennél.Szóval úgy légy boldog, ahogy neked megfelel.
2010. nov. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez nekem teljesen megfelel, csak egyszerűen felháborít, hogy az emberek mit gondolnak rólam, mert nincs havonta másik pasim... am 16
2010. nov. 4. 14:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért fikáznak, mert irigykednek, hogy Te 13 évesen rendes párt találtál és boldog is vagy vele, és nekik meg nem jön össze. Ne törődj velük, néha engem is leszólnak a 3 éves kapcsolatom miatt, meg próbálnak győzködni, hogy de úgyis akarom majd mással, de nem érdekel. A lényeg, hogy szeressétek egymást és legyetek boldogok :) 19/L
2010. nov. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi(:
2010. nov. 4. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!