Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiúk miért ilyen nyuszik?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk miért ilyen nyuszik? Miért nem mernek kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Áhh hol is kezdjem...jól elvagyok egy sráccal és talán több is lehetne köztünk ..érzem hogy ős akarná de nem meri mondani .. (meg én se xD)... Most akkor kezdeményezzek én? .. vagy várjam amíg Ő?.. vagy csak utalgassak?xd ....... Ti micsinálnátok?:| pls tanácsokat=(
2010. nov. 4. 14:37
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
71%
Azért mert a lányokat rettenetes nehéz megfejteni:D
2010. nov. 5. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Nehéz megfejteni?:D Hát talán bizonyos százalékát a lányoknak:D De vannak kivételek szerintem:) Engem speciel megfejteni sem kell mert minden rám van írva xD (idézőjelbe)
2010. nov. 5. 09:09
 13/23 anonim ***** válasza:

Ha a férfi úgy gondolja, akkor majd "küzd" érted.

Viszont, ha nem látja értelmét, hogy akár csak kis erőfeszítést is tenne érted, akkor ne várj tőle lépést.


Nem tudom, komolyan mit várni minden férfitól, hogy ő lépjen. Ez valami íratlan szabály hülyeség lehet megint.


Most komolyan.. 7 milliárd ember él a földön, és mégis elvárják mindegyiktől, hogy úgy viselkedjen, ahogy azt megszokták.

Nem kéne ennyire földhöz ragadtnak lenni, mert a végén pofára esés lesz a vége.


Viszont ez a poénos kis kérdés, a korodból adódóan is előjöhetett.

Várj még pár évet, addig csak beszélgess a fiúkkal, és ha már úgy gondolod, hogy nem az lesz a legnagyobb gondod, hogy ki szólít meg kit, akkor szabad a pálya.

2010. nov. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Végre egy nyílt helyes reakció! :P
2010. nov. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

én nagyon hasonló helyzetben vagyok!:)

ja és nem tom mit szekaljatok a nyelvtannal?? -.-

enis egyses magyaros vagyok,és mégsem fogok most itt ennyire odafigyelni...

szerintem hülyülj vele,meg stb. probald megnevettetni,de neha tavolodj tőle,és érezze ugy,h most ő neki kell kezdeni a hülyülést:D

ha pedig nem nevet veled,vagy valami..akk ..nemtudom :/

te tudod h ő milyen reakciokat csinal ilyen helyzetbe:D

sok sikert;)

rem. segitettem:) majd ird le,h alakult e valami

2010. dec. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászólónak!: Szia! Igen azóta alakultak a dolgok :) Megkérdeztem tőle h egyáltalán akar e tőlem valamit =) Azt válaszolta h nemtudja:) Nos hát azóta kerül...elég nyilvánvalóan:| ..Szerencsére nem voltam fülig belezúgva de akkor is szíven ütött a dolog és még mindig nem értem ezt az egészet...mert okké hogy ha nem akar tőlem semmit megértem meg minden...csak akkor miért nem lehet ezt nyiltan közölni?... Ezt nem értem meg soha:) ..Szóval vele igazából "vége"..és sajnálom is mert van egy olyan érzésem h egy közös ismink teledumálta a fejét mindenféle hülyeségekkel... de hát erre meg csak annyit tudok mondani hogy ha neki jobban hisz mint nekem akkor az már nem az én problémám:) Azóta volt egy másik fiú akivel találkoztam de róla inkább nem regélnék mert olvashatnád 2 napig:$xD:D Ha gondolod írj privit vagy írd le ide a sztorit hátha tudnék segíteni valamiben ... legalább akkor neked jöjjön össze :D Sziia
2010. dec. 11. 17:31
 17/23 anonim ***** válasza:

Amíg nem látunk egy kicsi esélyt sem a dologra addig biztos hogy nem fogunk kezdeményezni. Add meg neki a kezdőlökést utána menni fog.

Egyébként meg azért mert, ha esetleg valaki kezdeményezni próbál és nem jön be a csajnak akkor mi vagyunk a bunkó parasztok és mért nem hagyjuk már békén őket ...

Persze ezzel nem azt mondom hogy minden lány ilyen elutasító szóval tisztelet a kivételnek.


18/F

2010. dec. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

hát nagyon sajnálom h igy alakult :(

köszi,h felajanlod a segitseged,de azthiszem nemnagyon tudnal segiteni..:/ ebben valaki oylan tudna,aki lát minket nap mint nap,vagy ilyesmi,de azert ari vagy,köszi:))

remélem majd rád talál a szőke herceg xD :D

2010. dec. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
utolso vagyok...amuyg most jöttem rá,h az előző válaszomban azt irtam,h egyses magyaros vagyok..csakhogy en szlovakiaban elek,és ott a 1es a magyar ötösnek felel meg:D(ennek semmiertelme,de ezt muszaj volt leirnom:D)
2010. dec. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
=( Köszi remélem te is megtalálod;) Sok sikert és kitartást neked is :D Pusziim
2010. dec. 15. 20:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!