Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy a rossz technika miatt nem élvezzük a csókot?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel nem élvezzük a csókot.Igazából nem csináljuk jól, mert csak kinyitjuk a szánkat körkörösen mozgatjuk a nyelvünket és vége. Nincs benne szenvedély még az ajkak se mozognak. És mivel nem érzünk csók közbe semmi különlegességet fél hogy lehet hogy nem szeret és emiatt szakításon gondolkozik :(

Szenvedélyesen még nem csókolóztunk, mert igazából én vele csókolóztam először és félek újat kipróbálni. Ha megcsókolnám igazán szenvedélyesen akkor érezne valami bizsergetőt?


2010. nov. 4. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:

én úgy fogalmaznék hogy még nem gyúlt meg a szikra közöttetek . mióta jártok

és igen , a csókon is sok múlik egy kapcsolatban

2010. nov. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ez nem épp úgy megy, hogy megcsókolom azt érez valami bizsergetőt ..

de hadd segítsek kicsit. Én mint lány inkább a lassabb, szenvedélyesebb csókokat szeretem, főleg azzal akit szeretek. Amit leírtál te, hogy kitátjuk a szájunkat, nyelvezés s kb ennyi az bulikkor megy esetleg, mikor valakivel jól akarod érezni magad, vagy hasonló és smároltok egyet oszt kész. olyankor úgy sem számitanak ilyen dolgok, hogy csóktechnika és társai.


Elég nehéz leírni,hogy hogyan kellene talán csókolnod, de azért megpróbálom. :)

Szerintem nem kell olyan nagyra kitátani a szájat, inkább csak az ajkak kell egymáshoz érjenek és úgy kell csókolgatni szájon a másikat, lehetőség szerint nyelvezés nélkül. Ha nyelvezni is szeretnél akkor azt is csak lassan, szenvedélyesen, nem kell elsietni :) Közben meg átölelheted a derekát, vagy megfoghatod mindkét kezét, elmondhatod neki mennyire fontos meg ilyen dolgok :)


Ha te is bejössz neki és mindent így csnálsz szerintem nem marad el az úgynevezett bizsergés sem. ;)

remélem segíthettem.

2010. nov. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát, elég fiatalok lehettek, főleg abbol gondolva hogy emiatt akar veled szakítani. De ha nem akarod elveszteni akkor ne gondolkodj azon hogy hú mit kéne csinálni, hanem csináld azt ami jólesik (lehetőleg ne próbáld a nyelveddel megfojtani, ami minden mehet sztem)
2010. nov. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
És vajon ha csók helyett jól megdugnád? Érezne bizsergést? :)
2010. nov. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem lehet mert szünetet kért. Mivel nem biztos abba hogy szeret. És ennek nagy szerepe van abba hogy nem érez semmit csók közbe.
2010. nov. 4. 18:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Először szájrapuszi, lassan, lágyan. Utána csak a nyelvetek hegyével érintsétek egymást...simogassátok egymást nyelvét a nyelvetekkel, szépen, lassan, de mégis legyen benne élet:)Nem kell folyamatosan egymás szájában lenni! Fél pillanatra "váljatok szét", majd folytassátok tovább!
2010. nov. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom ezen miért kell gondolkodni, hogy megcsókold-e szenvedélyesen...hát persze! Ha meg tudod, akkor mi tart vissza? A csóknak belülről kéne jönnie, nem egy leírás alapján kell csinálni. Kóstolgassátok egymást.
2010. nov. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha azon görcsölsz hogy jól csináld, nem is fogod élvezni. Csak csináld ahogy jólesik majd belejöttök és akkor élvezni is fogjátok:)
2010. nov. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!