Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi van vele? Kicsit hosszú lesz nem baj nagyon érdekel mások véleménye ebben a kérdésben. Majd lent a kiegészítésben lesz a stori

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány akit nagyon szeretek és ő is engem. A kémia szinte teljes mindenki szóvá teszi hogy mellettem milyen boldog ,vidám és keressük egymás társaságát.

Viszont most jön a negatív része az hogy kapcsolatban van de ez a kapcsolat nem müködik felidegesíti az aktuális párja,feldúlt lesz miatta és úgy érzem inkább az én társaságomat keresi mint az aktuális emberét.

Kérdés lányok,hölgyek ez neki miért jó? Tudja hogy szeretem és többet akarok tőle viszont azt is hogy amíg pasija van addig nem. Ha nem biztos a kapcsolatban miért folytatja és mit tehetek én ?


2010. nov. 4. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy neki miért jó ez...

Veled kellene erről beszélned...

2010. nov. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nekem kellene ? Csak remélem itt más meglátásból is tudja valaki értelmezni a helyzetet vagy esetleg átélt hasonlót ....
2010. nov. 4. 22:48
 3/6 anonim ***** válasza:
De az nem biztos, hogy segíteni fog neked...
2010. nov. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet hűséges akar lenni a barátjával, lehet zsarolja valamivel, lehet szerelmes vagy ilyesmi. Minden lehet.
2010. nov. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen én is erre gondoltam hogy megcsalni nem akarja és az számomra sem út. De a párja meg sem erőlteti magát hogy valahova vigye sétálni moziba egyebek nem tudnak beszélgetni akkor mi az ami miatt megy mert nem szerelmes ... mind ezek a dolgok a beszélgetés a programok hiányoznak neki
2010. nov. 4. 23:01
 6/6 anonim ***** válasza:

Régóta van együtt a barátjával? Mert az ember egy jól megszokott kapcsolatból nagyon nehezen lép ki, nehezen adja fel a biztosat a bizonytalanért, akkor is, ha a kapcsolata romokban hever. Egyébként nem akarlak elkeseríteni, de az esetek 90 százalékában ilyenkor aztán a leányzó mégis a párját választja, miután kicsit kavart a kívülálló pasival, a barátja erre felkapja a fejét, észbe kap, újra törődni kezd a lánnyal és happy end, legalábbis nekik. A hoppon maradt fiú pedig szenvedhet utána rendesen. És a lányok sokszor ezt fel sem fogják igazán, nem szánt szándékkal játszanak a kívülálló fiúval, inkább csak törődésre vágynak, amit az aktuális párjuk mellett nem kapnak meg, mégsem mernek nagyobb lépést tenni.


Remélem, érthető voltam... De én is azt tanácsolom, hogy vele beszélj erről - mégpedig határozottan, állj a sarkadra, és nyíltan kérdezz rá.


21/l

2010. nov. 5. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!