Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik fiú és lány közötti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik fiú és lány közötti barátság szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 5. 09:37
1 2
 1/15 anonim válasza:
Persze....de ha tetszettek egymásnak akkor nem sokáig.
2010. nov. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nem...nem létezik. Előbb utóbb az egyik mindig többet akar.

Más dolog felnőtt korban, mikor mindkettőnek családja van, összejárni, olyankor igen létezhet barátság...tinikorban és szingliként nem.

2010. nov. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
addig van barátság még nem csattal el egy csók sem :D
2010. nov. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha a barátságból kialakult flört, kapcsolat, sex stb. után is képesek barátok maradni, akkor már igen :)
2010. nov. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

felnőttkorban igen

tinikorban nem....sok fiú "barátom" van és tudom hogy van olyan amelyik iránt többet érzek vagy ő irántam

mindig így van...

ismeretlen --> ismerős --> haver --> barát --> szerelmes leszel belé --> és a pasid/barátod/fiúd

tehát nem nagyon...://

2010. nov. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Létezik, nekem is vannak fiú létemre lány barátaim, és nem akarok tőlük semmi többet, mert egyszerűen nem tudnám elképzelni.
2010. nov. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
ha egyik fél sem vonzódik a másikhoz, akkor van (am szerintem ez nem olyan lehetetlen, én pl elég válogatós vagyok ezen a téren)
2010. nov. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Jules10 ***** válasza:
Ellentétes neműek közt nem létezik barátság. Szimpátia, ami később fokozódik, vagy alábbhagy. Ha fokozódik, akkor sanszos, hogy legalább az egyik fél többet akar majd...
2010. nov. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Bizony van fiú és lány köti barátság. Pl nekem is van egy lány barátom jól néz ki meg minden annyira jóban voltunk hogy sokan azt hitték hogy járunk pedig nem nem akartunk egymástól többet. Sőt én hoztam össze a mostani pasiával.
2010. nov. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Mi ez a kijelentés h nincs?:)

19éves lány vagyok, 5éve ismertem meg a legjobb fiú barátomat (21)! Mindig számíthatunk egymásra olyan mintha a testvérem lenne. Sokszor hallgattuk már végig mi is h jajj mikor jövünk már össze, de egyszerűen egy szájrapuszi is visszataszító lenne mindkettőnk számára. Nem azért mert rondák vagyunk, hanem mert a tesómmal se szívesen smárolnék:).

Nekem 2 neki 3éves kapcsolata van és boldogok vagyunk. Mindkettőnk partnere felfogta h milyen fontosak vagyunk egymásnak, de nem kell h "veszélyben érezzék magukat" emiatt.

2010. nov. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!