Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kifizetitek barátnőtöknek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kifizetitek barátnőtöknek ha leutazik hozzátok?

Figyelt kérdés
800forintról van szó, gondolom illő fiúnak megvenni előtte és nem a lánynak kifizetni. Engem megelőzött ezzel és rosszul érzem magam miatta.
2010. nov. 6. 15:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
perszem,nálam ez alap..800ft az meg vég képp nem vág földhöz
2010. nov. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez függ attól is, hogy ki hányszor megy, ha mindig ő, akkor illik beleadni, de ha fele-fele, akkor ki-ki a sajátját.
2010. nov. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Felmentem érte és úgy jöttünk vissza hozzánk. Mire felértem megvette jegyet...de persze meg akartam venni neki! Ha mondom hogy kifizetem, meg odaadom akkor nem engedi.
2010. nov. 6. 16:07
 4/11 anonim ***** válasza:
hát persze..alap hogy kifizetném meg nem is egy nagy összeg de idővel ha eggyüttvagyunk akkor mehet ez közösbe is :)
2010. nov. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 asdface ***** válasza:
mi ugy csináljuk hogy én utazom én vagyok a fiu az 3k ő meg fizeti a piát :D
2010. nov. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ilyet még nem hallottam! Kifizetni? Lányvagyok, nekem még sohasem fizették ki.
2010. nov. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%

Valószínűleg még nem találkoztál ekkora hülyékkel mint az előző hozzászólók.


De most komolyan. Addig oké hogy 800 Forint, tényleg nem nagy pénz, este elmentek bulizni, normálisabb helyeken a belépő 2000 Forint körül mozog. Ezután még elisztok fejenként 3-4000 Forintot és máris elbasztál egy tizest, ha nem többet. Ha ezt sokáig csináljátok akkor hozzászokik a csaj és ha már nem fizetsz neki ki valamit akkor meg jön a hiszti. Hát a faszomat.... Semmivel sem különb a lány mint én. Ugyan úgy dolgozok azért a pénzért mint ő(feltéve ha nem apuci tolja lóvéval, ez esetben meg nehogy én fizessek már minden szart mert ő megkívánja.).

Lehet szidni...

2010. nov. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az utolsó kommentelő egy igazi úriember! :)

Nem arról van szó hogy külömb lenne, de udvariasságból meg szokták tenni. Az én párom is fizette a villamosjegyem mikor hozzá mentünk az elején. És nem kell leinni magad a sárga földig hogy jól bulizz. Egy belépő felénk közel sem 2000 Ft, ráadásul ha meghívja a lányt 1-2 italra az is kijön max egy ezresből. Nem kell mindig nagy dolgokra gondolni. Senki nem várja el hogy 10 ezret eltapsolj. És az még rosszabb ha a lány nem dolgozik és a szülei úgymond "alá toják" a dolgokat. Ha pl. még diák és a szülők sem gazdagok, akkor valószínű hogy nem tudja megtenni hogy utazgasson ide-oda, és ha a fiú dolgozik, akkor igenis illik neki fizetnie.

2010. nov. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Utólsó!

3-4000 forintot el tudok úgy inni hogy majdnem teljesen józan maradtam. Megiszok két 3 koktélt és el is ment annyi.

2010. nov. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ki kéri hogy koktélt vegyél? Én soha életemben nem ittam koktélt ilyen helyeken, mert tudom hogy mennyibe kerül. Mivel nekem nincs pénzem rá, így a páromtól se várom el hogy ezer forintos koktélokra hívjon meg. De biztos vannak olyan lányok akik nem adják alább.... az olyan pasi viszont meg is érdemli, aki az ilyen csajra bukik.

Ha viszont te mindig koktélokat iszol, az azt jelenti hogy van lé, tehát a csaj is simán mer azt kérni. Tehát nem értelek, ha van pénzed arra hogy ennyit elkölts egy kis bulizásért, akkor legyen a barátnődre is. Ez így működik.

2010. nov. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!