Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek létezik a világon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik a világon olyan lány, akinek tetszik egy teltebb fiú? Vagy mindenkinek csak a soványak tetszenek?

Figyelt kérdés
Sose néz rám úgy egy lány se, hogy akarna valamit is, pedig eljárok ide-oda próbálok velük viccelődni, beszélgetni, de semmi. Csak én vagyok ezzel így?
2010. nov. 6. 18:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ha a telt alkat mellé erősen telt pénztárca is dukál, akkor sanszos a szép lány...


Másképpen kaphatsz csúnyát, rondát, butát...

2010. nov. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Teltebb fiú? Na ilyen megfogalmazást sem hallottam még :P

Fiúk nem szégyenlik annyira ha kövérek, nyugodtan írhatod, hogy dagi vagy erős csontozatú :P

2010. nov. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Párom nem sovány, olyan mackós típus és így szeretem.
2010. nov. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
36%

Most mért kell bántani?! Van elég baja...

Elhihetitek hogy a kövér emberek nagyrésze nem tehet rola mert a tulsulyban nagy szerepet játszik a genetika! szoval kuss legyen!!!

kérdezönek: Ha nem érzed magad jol a börödben akkor probáld meg a sportolást. A legjobb a futás. De a kerékpározás se rossz. reggel és délben egyél utánna csak folyadék vagy esetleg 1-2 gyümölcs.Egyböl nem fog jönnia változás! adj magadnak egy fél évet és majd meglátod hogy meglessza munkád gyümölcse;)

2010. nov. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Lófaszt ne tehet róla, ez a genetika kifogás, ez kb olyan, mint a diszlexia, diszgráfia...


Nagy kamu, amit ráhúznak mindenkire, aki lusta tanulni, jelen esetben mozogni...


Gondolkozz: Beviszel X kalóriát, elhasználsz Y-t, ha Y>X akkor fogysz... Nem nagy cucc, csak mozogni kellene, és normálisan kajálni...


Tudom, mert én is voltam kövér, de már nem vagyok, és azért nem, mert változtattam heti 3-4x napi 2-3 óra edzés, emellett normális kaja...

2010. nov. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
szerintem sok ilyen fiú aranyos, az én barátom mackós alkatú, és én úgy szeretem, ahogy van. amúgy tényleg sok ilyen párt látni manapság a világban. amúgy előnyös is, mert kevesebb az esélye annak, h megcsalhat. ha nem kötődsz ahhoz, hogy mindenképp szép barátnőd legyen, akkor előbb utóbb megtalálod az igazit.
2010. nov. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Ne legyél túl rámenős, semmiképp sem. inkább a haverjaidon keresztül ismerkedj/barátkozz, ne vadidegenekkel.
2010. nov. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

189cm vagyok. Azóta 140kg-ról 85re fogytam. Azután 85ről 100kg-ra tömegeltem izomból és 94kg-ra szálkásítottam.

Csak gondoltam leírom, így 2,5 év után. :)

2013. ápr. 9. 15:47
 19/19 anonim ***** válasza:
Szép munka! :)
2013. ápr. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!