Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire gáz, ha az ideális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, ha az ideális feleségjelöltnek genetikai feltételeket is szabok?

Figyelt kérdés

Ezt úgy kell érteni, hogy szívem szerint csak olyannal élném le az életem, és csak olyannal vállalnék gyereket, aki nem hordoz semmi örökölhető, számomra negatív dolgot. Amolyan tudatos szelekció. Pl. nem fehér bőrű nőt semmilyen körülmények között nem vennék el, hogy a fehér vérvonal ne "szennyeződjön". Mint ahogy öröklődő betegséget, vagy bármilyen más negatív tulajdonságot hordozót sem szívesen. Van más is, aki hasonlóan gondolkozik? Mennyire elfogadott dolog az eugenika? Elítélendő, hogy ha nekem "tiszta" a génkészletem, akkor hasonlóra vágyom?

A kérdésemmel egy kulturált diskurzust szeretnék elindítani, nem pedig anyázást!


2010. nov. 7. 23:10
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
100%
Hmmm, érdekes :) Nem hiszem, hogy csak te vélekedsz így erről. Az ősemberek sem szívesen választottak tőlük (külsőre) különböző egyént.
2010. nov. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:

:D

jóó

2010. nov. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
100%
De ha megismerkedsz valakivel,megszereted és miután egy ideje vele vagy kiderül a családjában volt örökölhető betegség akkor fel is út le is út vagy hogy van ez?Vagy ez egy első randi témája a későbbi csalódások elkerülése végett?Nekem magas a megvalósítás módja kissé.És ha valamit elhallgat...? :D
2010. nov. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
66%

mindenki ezek alapján választ csak tudat alatt...

az hogy később kiderül mégse tökéletes (hozzá képest) a partner..akkor ugye meg már "lelkileg" is kötődik hozzá és talán nem fogja dobni a genetika miatt, de alapjáraton a természetes szelekció is ilyesmi..az már egy lépéssel jobb hogy te tudatosan csinálod:) örülök hogy vannak ilyen emberek

20/L

2010. nov. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:

Első 23:20

Jelenleg is van.


Második 23:20

Esélytelen hogy egy általad leírtba szeressek bele, de ha mégis, biztos nem lesz életem párja. Már elég régen megfogadtam, hogy nem szerelemtől elvakítva fogok megházasodni. A szerelem az csak egy szükséges, de nem elégséges feltétel.


23:23

Ha amúgy minden tökéletes, és csak ennyi a bibi, akkor szerintem ez még beleférne. De ha pl olyan szinten beteges, hogy rendszeresen orvoshoz jár, meg mondjuk ráadás idegrendszeri panasz, akkor már kérdéses a dolog.


23:29

Pedig úgy tudom, hogy a tőlünk lehetőleg minél különbözőbb génkészletű egyént tartjuk vonzóbbnak. Talán ez is lehet a magyarázata annak, hogy annyi nő oda van a feketékért. A barátnőm is csak annyit tudott felhozni érvként, hogy "szexik".


23:42

Ugyanazt tudom írni, mint a 23:23-asnak.


23:45

Meglepett a válaszod, pláne nőtől :) Ha küldesz vérképet, találkozhatunk, ha gondolod :D Egy MR sem ártana azért előtte :D :D

2010. nov. 7. 23:59
 16/45 anonim ***** válasza:
100%
A kék szem is mutáció. A szőke haj sem azért lehet recesszív, mert az a legelőnyösebb...
2010. nov. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszed, hogy önmagában nézve a szőke hajaddal, és a kék szemeddel bármivel is több vagy bárkinél?:'D
2010. nov. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
90%

Remélem találsz majd valami genetikailag nagyon hasonló lányt, akivel lesznek szép, értelmi fogyatékos gyerekeid.


Elég gyenge az itt írogató nagyokosok tudása a genetika terén.

2010. nov. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
Csak úgy megjegyezném, hogy az emberek génkészlete 99%-ban megegyezik, sőt, ha jól emlékszem, a majmokéval is legalább 90%-os az egyezés... :P
2010. nov. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:

00:10

Az, hogy recesszív, egy dolog. Attól még semmilyen hátrányban nincs egy szőke hajú egy barnával szemben.


00:12

Egy szóval nem írtam ilyet. Csak szeretném, ha fennmaradna ez a fenotípus, mert szerintem szép.


00:20

Köszönöm a jókívánságaid.

2010. nov. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!