Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a cselekvések, tulajdonságok, beszéd vagy flörtstílusok vagy bármi más, amivel egy srác felkelti nagyon is egy lány érdeklődését? Hogyan kellene viselkedni, hogy beinduljon az adott srácról a fantáziája?

Figyelt kérdés
Nem külsőségekre vagyok kíváncsi, mert azzal hála Istennek egyenlőre még nincs semmi baj, hanem minden mással, ami kisugárzással kapcsolatos...A legapróbbtól a legfeltűnőbbig, vagyis bármire, ami felkelti nagyon is egy hölgy érdeklődését...
2010. nov. 9. 17:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A legfontosabb szerintem az illat.(jó persze az alap dolgok után, külső belső, de azt leírtad hogy az okés)Aki srác most tetszik én nem tudom hogyan csinálja az illatosítást de nagyon jól!! pont tökéletes, a lényeg amiért imádom az illatát az az, hogy amikor ott áll mellettem 1 méterre nem érzem, vagy ha elfut előttem akkor is csak kevés illat csap meg. De például ha veszi le a pulcsiját, ad egy zsepit a zsebéből vagy oda hajol mozgatja hozzám közel a kezét akkor érezni és nagyon jó!! Nem tudom mit használ vagy hogyan, hogy ilyen tartós, nem támadó, hogy már megszédülsz, de mégis mindig érezni, de jól csinálja az biztos. Én arra gondoltam, hogy a dezodorból nem csak a hóna alá fúj, hanem a testére is erős tusfürdővel fürdik, esetleg after shave-et parfümöt használhat.

A többi meg hogy szemöldök felhúzás meg ilyenek ezeknek belülről kell jönnie, ha eljátszod gáz, ilyen téren legyél természetes, az a legjobb;)

17/L

2010. nov. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Huhh köszi, már is segítettetek... Különösen ez az illat dolog volt jó ötlet még, amire annyira még nem is gondoltam.. Tényleg, valóban a lányokat ez is megfogja...

Ha van még ötletetek, tényleg, jöhet! Bármi!!!!

2010. nov. 10. 18:09
 13/14 anonim válasza:

Nekem személy szerint tetszik ha egy srác:

-Ha pl. többen vagyunk akkor leginkább az érdekli amit én mondok

-Ha megmondja nekem őszintén hogy mit gondol

De ha tényleg annyira kell neked az a lány akkor ne facen meg ne csak így célozgass hanem mond meg neki hogy mit szeretnél ;) de ez csak az én véleményem..

2012. jún. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
én voltam az illat tanácsoló. na hogy állsz a lánnyal? :)
2012. jún. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!