Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolat egy iskolában járunk, ilyenkor mit hogyan kell egy fiúnak?

Figyelt kérdés
Akarom kérdezni, hogy nem vagyok az a típus , hogy egész nap vele lennék.. adok neki egy puszit és aztán megyek is tovább. Hogy kéne? Már mint mennyit legyek vele szerintetek? ma jöttünk össze..
2010. nov. 9. 18:49
1 2
 1/11 anonim válasza:
Mindenképp többet, mint néhány perc. Ha suliban nem is vagytok együtt sokat, de legalább sulin kívül találkozzatok. :D
2010. nov. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jó mondjuk órán ne kezdjetek el kú@ni, de szünetekben lehetnétek néha együtt beszélgethetnétek, ölelések, megfoghatod a kezét is mondjuk ha nem szégyelled és bátor vagy akkor megfogod és mindenki előtt felvállaljátok hogy ti együtt vagytok, meg azért 1 puszinál több is lehetne.. ennyi...
2010. nov. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
suli után együtt vagyunk folyton, csak nem akarok a nyakán lógni egész nap
2010. nov. 9. 18:56
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha suli után együtt vagytok, akkor tökéletes, nem kell bent egymáson lógni, az olyan idegesítő. (bár lehet, hogy csak szerintem. :D )
2010. nov. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Szerintem is..


Szerintem tökéletes az hogy bemegyek hozzá adok neki egy puszit és ennyi:D utána meg úgy is találkozunk, haza kísérem stb:)

2010. nov. 9. 18:58
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is egy suliba járok a barátommal (nem vagyunk osztálytársak). Nem lógunk folyton egymás nyakán, de azért napi 3-4 szünet biztos van, amit együtt töltünk. Ha véletlenül elmegyünk egymás mellett egy csók. Mondjuk az elején mi szinte minden szünetben együtt voltunk. 2 éve vagyunk együtt. Én 17/L, a párom 18/F
2010. nov. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én is 18 vagyok a bnőm is 17 pont mint Ti:) igazából én igénylem a szabadságot, szóval suli után bármennyit vele tudnék lenni de suliban másabb, meg igazából sok a szemét ember is aztán majd óbégatnak.. tudjátok hogy van ez:)
2010. nov. 9. 19:04
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha úgy adódik nézz be hozzá, de ha suli után is együtt vagytok akkor nem kell annyira nyomni a szüneti látogatásokat.

Adj neki teret, hogy tehesse amit éppen minden más napon is szokott, mondjuk barátnőivel trécsel vagy a következő órára készül..

2010. nov. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Gyakorlati órán együtt vagyunk, szerintetek elég ha néha benézek adok neki egy puszit vagy valami megkérdezem mi újság és megyek is?:D
2010. nov. 9. 19:12
 10/11 Berlin ***** válasza:
Járjatok műszaki szakközépbe mint én anno, 800 fiú 0 lány, ott nincsenek ilyen gondok...
2010. nov. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!