Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyikőjüket válasszam? :S...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyikőjüket válasszam? :S (történtet lentebb)

Figyelt kérdés

Szóval már lassan több mint 1 éve együtt vagyunk a barátommal,szeretem meg minden,de ez már nem olyan mint régen. :( Kicsit talán unatkozom a kapcsolatban, és kezdem úgy érezni hogy már megfojt a szerelmével. Egyre többet akar velem lenni, csak egyszerűen már nem hagy élni. A szüleim nagyon szeretik őt. 15 éves vagyok, ő 16. Viszont ő még előttem bizonyos értelemben "kiélte" magát, sokat bulizott, egy csomó csaja volt stb. Viszont most hogy már 1éve együtt vagyunk, kezdek félni hogy nem lesz időm miatta kiélni magam. :(

Amúgy meg mostanában megjelent egy másik srác is a képben, pontosabban őt már több éve ismerem, többször jártunk is, mindig kisebb hülyeségek miatt szakítottunk. A szüleim nem igazán szeretik.:( Mostanában viszont ismét felkeltette az érdeklődésemet, és biztosan tudom hogy én is az övét. (több erre utaló jel is volt)


Na és most kellene a segítség, szerintetek melyikőjüket válasszam,mert ez így nem mehet tovább. Viszont félek hogy ha most dobom a jelenlegi barátomat, akkor a szüleim ellenezni fogják az újat, és akkor 2 szék közül a padlóra esem. :(

Minden elismerésem azé, aki ezt végig olvasta. :) és köszönöm hogyha segítetek.


2009. jún. 15. 00:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha mar nem olyan a mostani baratoddal a kapcsolat mint regen, akkor valts, probald meg a masik pasival a szuleid majd megbekelnek.

Amugy ez a "kielest" nagy hulyesegnek tartom.

32/L

2009. jún. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
inkább fiatalon, mint később 2 gyerek után:)
2009. jún. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Attol fugg, hogy szereted-e meg a parodat? Vagy mar teljesen elhidegult a kapcsolatotok? Es mit nevezel te kielesnek??

En peldaul mielott megismerkedtem volna a parommal, korulbelul 2x mehettem el bulizni. Nem nagyon jarkaltam semerre. Utana ahogy megismertem a baratomat, rengetek helyet bejartam. Jartunk bulizni, strandfurdore, utaztunk regeteget (orszagon belul es autoval). Szoval en a parom mellett nem unatkoztam es en kieltem magam. Szoval mit nevezel kielesnek?

Azt, hogy elmehess sokat bulizni,...

Vagy hogy mas pasikkal osszeismerkedj esetleg ossze is jojjetek?

Szerintem a ti esetetekben mar nem szereted a parodat, mindossze megszokasbol vagy meg vele. Ez nem jo. Azert gondolok erre, mert a fiatalok altalaban ezt a "kielni magam" dolgot emlegetik, ha mar nincsenek nagyon erzesek a kapcsolatban.

A masik pasival kapcsolatban viszont annyit szeretnek mondani, hogyha o felkeltette benned az erzelmeket, akkor maradj nala. De viszont felsz, hogy a szuleid nem engedelyezik a dolgot ugye?

Akkor meg szunetelj egy kicsit a szakitas utan, mert szerintem, ha rogton egy uj barattal allitasz be a szuleidhez, akkor biztos, hogy nem fogjak jo szemmel nezni. Viszont ha eltelik egy kis ido, akkor mar engedekenyebbek lesznek.

Ha szunetelsz egy kicsit, nem pedig rogton beleugrasz egy masik kapcsolatba, akkor szerintem az neked is jot fog tenni.

2009. jún. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

fiatal vagy válts bátran!!!!!!!!!!!

inkább most váltogasd a pasikat mint majd háziasszony korodban 3 gyerek mellett

2009. júl. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
szerintem egyiket se válaszd... és nem értem miért olyan fontos kiélni magad...
2009. júl. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
24%
Ezt minden héten megkérdezi valami barom és a szánalmasnál szánalmasabb emberek minden héten válaszolnak rá! Az is előfordulhat, hogy ennyi barom van ebben az országban... Válaszd a szüleidet!
2009. júl. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Utolsónak: A szánalmas szerintem inkább te vagy!!! és tudod miért?! mert vagy olyan sötét hogy nem veszed észre hogy ezt a kérdést lassan 1 hónappal ezelőtt írtam ki, most csak kiemeltettem. -.-"


A többieknek pedig ezer köszönet a válaszért,nagyon aranyosak vagytok. :) . . . aki gondolja még nyugodtan adhat tanácsokat / válaszokat!

2009. júl. 13. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!