Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jólt tettem h visszaengedtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jólt tettem h visszaengedtem magamhoz?

Figyelt kérdés
szakítottam barátommal mert leszart. Lett 1 barátnője, miattam szakított vele mert nem bírja ki nélkülem elvileg. sináltam 1 ál msn-t, és megbeszéltem vele randikat miután azt monta h szakíott miattam a másik csajjal. De közbe én beszélgettem vele msnen és nem is írt rám azótaióta a másik csajjalbeszélt. Meg olyanokat mondott az ál msnes csajnak aki én votam hogy semi komolyat nem akar már tőlem stb. De taliztam vele és éreztem h szeret, és h örül nekem. Meg le is akart feküdni a barátnőjével,de a csaj nem akarta. Jól tettem h visszangedtem magamhoz? van esély rá hogy jó legyen minden és ne érdekelje többet más?
2010. nov. 10. 14:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nagyon nagy felelőtlenség visszaengedni magadhoz.hisz a saját szemeddel láthattad hogy letagadott téged.mi lenne ha élőbe találkozna valakivel?akkor talán szerintem meg is csalna.mondjuk ezt neked kell eldöntened,hogy ezek után megbízol e benne.de nem hinném hogy jó ötlet.
2010. nov. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem lehetséged hogy rájött h csak én kellek neki?
2010. nov. 10. 14:31
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
hát tedd próbára még 1x.írj az ál msn eddel neki még1x és meglátod hogy mi történik!Szerintem az minden el fog dönteni.mondjuk a szerelem vakít,ezt én is tudom,de nő vagy ,és legyen egy kis büszkeséged.
2010. nov. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
okés megpróbálom:) köszi a tippet.
2010. nov. 10. 14:37
 5/9 gabriell88 ***** válasza:

1.Tudja, hogy te írsz neki, mert nem hülye.

2.Felmelegített káposzta sosem jó..

3.keress egy redes srácot

2011. febr. 5. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs önbecsülésed, természetes.
2011. febr. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ez butaság volt részedről, szerintem keress újat, míg meg nem találod az igazit
2011. febr. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
miért emelted ki a kérdést?történt azóta valami?próbára tetted még 1x?
2011. febr. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
csak azért hogy több választ kapjak.
2011. febr. 6. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!