Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találok egy magamhoz való...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok egy magamhoz való lányt?

Figyelt kérdés

Nem szeretném ha nagyon meg akarna felelni a mostani divat igényeinek. Tehát ne öltözzön ribancnak, és nem nagyon szeretem a discosokat. Persze igyekszem nem előítéletes lenni, ez nem kizáró ok.

Szerethet amit akar, csak tudjunk beszélgetni komolyabb dolgokról, és röhögni is. Tehát alap, hogy ne legyen síkhülye :) (Legalábbis hozzám képest)


Ja és még egy dolog, ha véletlen összefutnék álmaim párjával a villamoson mit mondjak neki? "Szia, nincs kedved sétálni velem egyet?" vagy hogy csináljam?


Szóval mit ajánlotok, merre keressek?

14/f Tudom, fiatal vagyok még, de attól még nem árthat, ha keresek valakit.

A válasokat előre is köszönöm


2011. júl. 10. 00:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
a sarki kisboltban...
2011. júl. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

ez biztos?

Szavadon foglak

2011. júl. 10. 00:25
 3/13 anonim ***** válasza:

ne a kocsmában :D

amúgy bárhol találhatsz, ha nyitott szemmel jársz :P

2011. júl. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
most nyáron ott a rengeteg strand, Balaton, stb...... ilyen helyeken lehet csajozni.....
2011. júl. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

"Ja és még egy dolog, ha véletlen összefutnék álmaim párjával a villamoson mit mondjak neki?"


Külső alapján akarod megtalálni álmaid párját? Sok sikert hozzá...

2011. júl. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Igaz, de ott mindig valakivel vannak a velem korabeli lányok

(nem is csodálom :) )

2011. júl. 10. 00:33
 7/13 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam, a vélhetően álmaim párja. Tehát ha valaki szimpatikus.
2011. júl. 10. 00:34
 8/13 anonim ***** válasza:

"Hol találok egy magamhoz való lányt?"


Megismerkedsz mindenkivel, aki tetszik és akinél esélyed van. Pár tucat nő és 6-8 év múlva kb. tudni fogod, igazából mi a fontos számodra. Illetve addigra általában az igazit is megtalálod.


"Nem szeretném ha nagyon meg akarna felelni..."


Ez spekuláció.


Az, hogy kivel tudsz együtt leélni akár egy életet is, nem ilyen elvont tini spekulációkon múlik. Szereti a discokat? Elég érdektelen kérdés, sokkal fontosabbak is vannak, amik meghatározzák egy párkapcsolat kimenetelét. Rövid távú kapcsolatoknál meg még kevésbé számítanak az ilyesmik.


"Ja és még egy dolog, ha véletlen összefutnék álmaim párjával a villamoson"


A villamoson leszólítani valakit nem nyerő módszer, bár 14 évesen még talán elmegy.


"Szia, nincs kedved sétálni velem egyet?"


Béna szöveg, de 14 évesen lehet, hogy még ez is belefér. Villamoson ilyet nincs értelme csinálni, mert a villamoson azért van az ember, mert megy valahova. Szóval nem ér rá, pont. Te is mész valahova, nem? Vagy csak úgy bambulsz a villamoson? A másik, hogy ha nemet mond, akkor mit csinálsz? Ott állsz mellette hülyén a köv. megállóig, miközben az egész villamos rajtad röhög? Végülis meg lehet csinálni, de szerintem nem élveznéd. Az utcán viszont kb. bármilyen béna szöveggel leszólíthatod a lányokat. Ha meg mersz szólítani egy nőt, akkor kb. a férfiak 2/3-ánál már vagányabb, ennélfogva vonzóbb vagy, tehát az esélyeid helyből jók.

2011. júl. 10. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Utolsónak ezer köszi, de lenne pár megjegyzésem hozzá.

Villamoson csak-csak belefér az idejébe, hogy elkérjem a számát, nem?

Nem hiszem, hogy mindenki ezen röhögne, ha meg igen, akkor is kit érdekel?

Én nem szeretek általánosítani (mégis azt tettem :) ), de nem sok olyan partyzós lányt ismerek, akivel összejönnék. Pedig azért alapjában véve elég sokféle embert ismerek. Írtam is hozzá, hogy természetesen nem kizáró ok, azért mondtam,hogy nagyjából körvanalazzam a lányt.

Épp azért írtam a béna szöveget, mert nem tudok másikat. Tényleg, ilyenkor mit tud az ember spontán mondani? Szóval ehelyett tudtok valamit?

2011. júl. 10. 02:12
 10/13 anonim ***** válasza:

rakhatnál magadról képet, és ki tudja, talán itt is megtalálod az igazit. Vagy ő talál meg téged.


14/L

2011. júl. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!