Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Oltárira kétségbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Oltárira kétségbe vagyok esve. Mit tudnék szerezni hogy most visszaszerezzem? Kérlek adjatok valami jótanácsot:S

Figyelt kérdés

A barátnőmmel most azért szakítottunk 1 hete, mert szerelmes volt belém, de megbántottam azzal, hogy egyik délután suli után alig mentem oda hozzá, mert rosszkedvem volt, ő a barátnőivel volt, meg sietnem kellett. Azóta nem tud úgy szeretni mint azelőtt, pedig hányszor visszasírom azt az időt :'(. Kérlek, adjatok valami tanácsot, amivel visszatudom szerezni, és amivel képesvagyok megváltoztatni a rólam alkotott képét! próbálok mindig közelkerülni hozzá, őis mondja hogy szeret, de mikor már úgyérzi h újra belém fog esni, mindig tereli a témát (elmegy gyorsan gépéhez, stbstb), szóval fél. és nekem pedig FOGGALMAM NINCS MIT TEGYEK, de nagyooon szeretem, ennyire még egyik barátnőmet sem szerettem!

18/f


2010. nov. 12. 06:20
 1/7 anonim ***** válasza:
hohh szituácio ugyan ez volt nálam csak nálam a züllésem volt a probléma... volt olyan hogy szegény lány 3 napig nem tudott rolam semmit persze én sem magamrol...ö is azt mondta nem birja tovább.. amit meg is értettem probáltam felé közeledni de csak ovatosan és hál isten mostmár együtt vagyunk nmetudom hogy ebben a helyzetben mi a jo lehet hogy kicsi nyugalom kellene neki hogy rájöjjön nem jo nélküled a barátnömnek ez segitett.(bár én majdnem belehaltam ebbe az idöszakba..)remélem sikerül kibékülnötök!:)
2010. nov. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezért képes volt kiszeretni belőled, mert egy (!) délután alig mentél oda hozzá? Közhely, de sajnos igaz, hogy akkor sosem szeretett igazán. Ez azért nem ugyanaz, mint amikor valaki 3 napig züllik, és nem tudni róla semmit. Nem ugyanaz, mint amikor megcsalod egy másik lánnyal. Vagy ha mondjuk leqrváztad volna. Ezeknél megértem, hogy egy nőben a világ omlik össze, és már nem tud úgy nézni a korábbi szerelmére, mint addig. De azért, mert egyszer, mikor épp tele volt a búrád, nem álltál le a barátnők előtt jópofizni? Na ne.


Ha elfogadod a tanácsomat, ne pedálozz tovább. Tudom, ezt most pocsékul hangzik, és nem ezt a tanácsot vártad. De gondolj bele, mi lesz, ha most visszakönyörgöd magad? Legközelebb megint be fog sértődni valami hasonlóan "fontos" dolgon. És aztán pitizhetsz újra. Meg újra. Meg újra.


N31

2010. nov. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez csak egy jól kitalált indok. De, ha a barátnőd tényleg berágott ezen, akkor az értelmi szintje egy 11 évessel vetekszik.
2010. nov. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

mindenekelőtt bocsi most vettem észre h írni sem tudok:)

*szerezni = tenni


deakkor, ha nem pedáloznék utána, akkor aztmondjátok, hogy ha szeretne, akkor visszajönne? de észrevettem hogy próbál elfelejteni, kiábrándulni belőlem, valahogy ezt veszem észre rajta... :/ és tényleg fontos számomra ő... nemis csupán maga a lány, hanem az hogy feltudom vidítani, hogy amikor átölel és énis őt, mindkettőnkben megmozdul valami érzés.

2010. nov. 12. 14:02
 5/7 A kérdező kommentje:
és igen, pocsékul hangzik, h ne pedálozzak utána, már 100000000x kitűztem magam elé ezt a célt, de vhogy sosem sikerül :S de muszájlesz erőtvennem magamon :|
2010. nov. 12. 14:03
 6/7 A kérdező kommentje:
és még1 rossz szokásom... h mindig érdekel mivan vele... pl. mikor elhatározom h nembeszélek vele sehogy interneten se, mindig felmegyek legalább msnre megnézni h mivan vele :S (nem féltékenységről beszélek hanem nemis tudom miről... 1xűen jó h tudom h jólvan vagy nincs jól :) )
2010. nov. 12. 14:07
 7/7 A kérdező kommentje:
szóval a legfőbb kérdésem az lenne, hogy hogyan tudnám megoldani / mit mondhatnék neki, hogy úgy szeressen mint azelőtt mielőtt ezen berágott. aztmondta pont akkor szeretett a legjobban, ezért bántotta meg annyira a dolog, és azért nemtud már sose úgy szeretni (de ezt most így nemtudhatja vagy igen?). :S
2010. nov. 12. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!