Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megijjedtem, nagyon felek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megijjedtem, nagyon felek a baratomtol, mit tegyek h ne feljek?

Figyelt kérdés

3 eve egyutt vagyunk, 1 eve koltoztunk ossze. Minden jol ment eddig. Az este elmentunk bulizni, mindig jo kedvu vicces ember volt , ha megsertettek abbol is viccet keszitett de az este jot egy emberke fiatal 17 ev koruli es ahogy elment mellette azt mondta neki h Qva any-ad. Erre o nagyon ki akadt es addig utotte a emberket h majdnem belehalt az utesekbe , 4 ember szedte le a baratomat a fiurol, soha nem volt ennyire agressziv , soha nem volt semmi baj vele, amit az ejjel lattam az remiszto volt. Most sem tudtam el aludni, mert felek h egyszer igy ream tor.


Mit csinaljak maradjak vele, beszelgessuk meg a dolgokat, adjatok valami tanacsot.


2010. nov. 13. 06:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kicsit túlzásba vitte a barátod a dolgot, nem normális ha egy beszólás miatt ennyire elborul az agya és így összever valakit. Meg lehetett volna próbálni megbeszélni a dolgot a hülyegyerekkel, ha nem megy akkor max egy pofon amitől megjön az esze. Nekem ebből az jön le, hogy a barátod egyszerűen nem tud uralkodni magán ilyen szituációban, máskor is történhet még hasonló.
2010. nov. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
50%
Ez nem egy sértés, ez A sértés. Komolyan mondom, ha valaki nekem ezt mondaná, (azzal a hangsúllyal, amivel én most gondolom -lenéző, halk, motyogásszerűen, de közben határozottan-) lehet én is addig ütném, amíg bírnám, pedig SOSEM verekedtem még, és agresszív sem vagyok.
2010. nov. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

ne haragudjatok h nem irtam eddig


Soha nem volt baj vele, akarki veszekedett vele O csak mosolygot nem jutott el az agyaig h masok ordibalnak rea, foleg a fonoke. Tegnap nagyon boldog napja volt, latszott rajta h eletvidam. Nem iszik es nem cigizik, eli vidam eletet.

Azt elfelejtettem irni h az Edesanya mar nem el kozottunk, sajnos 10 eve el tavozott az elo emberek kozul.


En most is attol felek , h egyszer kis veszekedes soran engemet is megver. pedig egyszer veszekedtunk eddig, azert is en vagyok a hibas mert par honapja elmentem bulizni s O pedig munkabol hazajott s keszitett vacsorat s velem akarta tolteni az este , ez meglepi volt nekem, mert o is ugy tudta h en munkaba vagyok de kozben a fonokunk el engedett az egesz tarsasagot mert neki fontos dolga volt. Reggel veszekedtunk de 3 ora utan mar kerte a bocsanatot tolem s kaptam egy nagy csokor (10 db) piros rozsat

2010. nov. 13. 23:05
 14/15 anonim válasza:
100%
Hát kb én is így reagáltam volna ha szidják az anyám.főleg az ő esetében ha nem él már.nem értem hogy egy konfliktusba miért kell belevonni a másik édesannyát?szval miért kell anyázni?jó hogy minden ember aki szereti az anyját ugrik az ilyenre.ha otthagyod ezért sajnállak.téged nem hinném hogy bántana ha eddig 3 év alatt nem emelt rád kezet és mosolygós életvidám típus.csak hát mindenkinek van gyenge pontja amire begurul.neki pl az anyukája
2010. nov. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Ilyesmit mondtam én is, a q.vaanyázás nem egy elméleti vita, vagy egy félreértés a főnökével, amin órákik kéne eszmecserét folytatni, vagy ráöltené a nyelvét, és szamárfület mutatna. Ez olyan, mint ha alázósba pofon vágták volna. Nem is volt más választása, szerintem akiben van egy kis tartás, vagy büszkeség, ugyanúgy lezúzza a srácot.
2010. nov. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!