Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Mit nem szerettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit nem szerettek egy nőben? Mi az, ami miatt szépen lassan meghal a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Csak férfiak válaszát várom!

Olyan férfiak válaszát várom, akik komoly kapcsolatban élnek, élettársuk, feleségük van...

És arra lennék kíváncsi, hogy mi kell ahhoz, hogy szépen lassan kihűljön a kapcsolat, vagy kiábránduljatok a nőből? Mi az amit a nő ne csináljon?

Hosszabb, bővebb kifejtést kérek, nem csak egy-két szót!!!

Előre is köszönöm!!!


2009. jún. 3. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Eléggé eltávolodtunk egymástól egy időben. Ez főleg egyetlen szónak tudható be: "semmi". Akárhányszor gondjai voltak, s rákérdeztem, ez volt a válasz. Úgy éreztem már nem őszinte velem. És azt gondoltam (bevallom, nem helyesen), hogy akkor én se mondom el a gondjaimat. Egy idő után, nagyon elhidegültünk egymástól. Szerencsére észrevettük, megoldottuk, s azóta minden bánatunkat, problémánkat elmondjuk, s együtt oldjuk meg őket.
2009. jún. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

Nálam az szokott lenni a baj, amikor jön a "megszokás", és a nő egy idő után már csak a saját kis problémáival lesz elfoglalva, a munkahelyi gondok, a cipővásárlási problémakör, a fodrászat, a lakás, a gyerek, a takarítás...

... és eközben elmaradnak a korábbi éltető dolgok, a több órás együttlétek, szeretkezések, amikor csak a másik volt az érdekes, a flört, a csábítás, a késő esti spontán beszélgetések, programok, filmezés bármi...

Szal amikor a nő elkezd 10-kor lefeküdni és már csak aludni akar, "mert fáradt" és amikor már csak munkába menet csinosítja ki magát, nem pedig a párjával való találkozásra.

2009. jún. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Amit az első válaszoló írt, sokszor az a legfőbb probléma.. Gyűlölöm azt a szót, hogy semmi. Ha megkérdeztem hogy mi a gond, merthát ha rákérdezek, már egyértelmű lehet hogy valami baj van, akkor elvárom hogy ha nem is mindent, de a rám tartozó részét árulja el. Bár egy igazi kapcsolatban nincs olyan hogy rám tartozó, meg nem rám tartozó...
2009. jún. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
30%
A nők hisztije tönkreteheti a kapcsolatot, valamint az is kihűti a kapcsolatot ha a nő elhanyagolja a párját, és azt gondolja azzal hogy főz, mos rá ki van pipálva az együttlét. Az is gyakori hiba ha "megfojtja" és féltékenykedik.
2009. jún. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat, és várok még sok hozzászólást!!!

Sokat lehet ám belőle tanulni nekünk Nőknek!!!!

2009. jún. 3. 21:55
 6/6 anonim ***** válasza:
92%

Az is tönkreteszi a kapcsolatot ha a férfi azt hiszi, hogy az ő része a kapcsolatban annyi, hogy eljár dolgozni...

Aztán egy fűszálat nem tenne keresztbe. Míg a nőtől elvárja, hogy ugyan annyi ha nem több munka után még otthon is lenyomjon egy második műszakot, főzzön mosson takarítson legyen rbanc az ágyban és még a kölkök leckéje is legyen kész...

2017. jún. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!