Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 éves lánynak mennyi idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves lánynak mennyi idő kell hogy új párkapcsolata legyen?

Figyelt kérdés

1 éve nincs már a csajnak senkije és nem tudom hogy mikor szeretne komolyabb kapcsolatot! eddig igyekeztem hogy a legjobb barátja legyek(amennyire tudtam) hogy megbízzon bennem ez sikerült is valamennyire!

msn-en beszélek vele mert messze lakik minden nap találkozni.

általában kinek mennyi idő kell hozzá?


2010. nov. 14. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez nem úgy működik, hogy van 1 meghatározott idő, hogy miután akar új barátot. 16éves lánynak nem létszükséglet, hogy pasija legyen, udvarolj neki, szeressen beléd, és lesz párkapcsolata. Ez így működik. Ennyi.
2010. nov. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Minimum 2 perc azért kell.
2010. nov. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

79%-os ezt hogyan számoltad ki? 2 perc kell hogy lépjen 1 et vagy 2 perc kell ahhoz hogy kimondjon 1 nemet és 1 igent?:D

Elsönek köszönöm milyen jelekből tudom hogy megszeretett neki? mert msn en volt már minden de azok csak üres szavak nincs hangsúly sem reakció sem semmi!

2010. nov. 15. 16:17
 4/6 A kérdező kommentje:
*megtetszettem neki:D
2010. nov. 15. 18:56
 5/6 anonim ***** válasza:
esetleg próbáld személyesen?:) nem szeretem az msn-es udvarlást, nem valami őszinte:P
2010. nov. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
én sem szeretném msn-en elmondani de már régóta szeretem és kezdek bekattanni! ha még december elöt találkozunk akkor akkor mondom el de ha nem akkor kénytelen vagyok msn-en!
2010. nov. 17. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!