Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért van az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van az, hogy egy 19 éves lánynak még nem volt soha párkapcsolata?

Figyelt kérdés

Az egyik legjobb barátnőmről lenne szó, tegnap bevalotta, hogy még nem volt neki párkapcsolata! Pedig ezt senki nem feltételezte volna róla, mert tényleg nem csúnya csaj, sportos, kedves, igaz a fiúkkal szemben kicsit elutasító és elég magasak az elvárásai!

Szeretnék rajta segíteni, hogy neki is elgyen valakije és megtudja, hogy miylen az, ha van valakinek barátja!!!


2011. máj. 4. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán nincs elég önbizalma. Mutassál be neki, ha tudsz több srácot /persze társaságban/. Lehet, hogy nem tud feloldódni. Ebben segíthetsz neki.
2011. máj. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Én 17 éves vagyok, de még nekem se volt rendes párkapcsolatom. Utoljára 8-ban jártam együtt egy fiúval, de az inkább ilyen se veled-se nélküled kapcsolat volt, pedig osztálytársam volt. Nekem is magasak az elvárásaim és amikor volt jelentkező, a barátnőim mindig mondták, hogy na, de próbáljam meg, aztán max nem jön össze. De én úgy vagyok vele, hogy ha nem tetszik, akkor nem próbálom meg vele, mert én is várok a "tökéletes pasi"-ra. :)

De amúgy a barátnődnek egyáltalán nem volt barátja? Vagy csak "komolyabb" kapcsolata nem volt?

17/L

2011. máj. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ne aggódj majd lesz barátja ha változik a hozzáállása.
2011. máj. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat! :)

Azt mondja még nem volt senkije, se komolyabb se komolytalan...:S

Mikor együtt voltunk nyaralni, azért volt jó pár pasi akinek tetszett, ezért is lepődtem meg amikor mesélte! :S

Azt sem lehet rá mondani, hogy nem jár el bulizni, mert szokott, ha nem is minden hétvégén de 2-3 hetente igen!

Nem is értem, hogy miért nem jött neki össze eddig egy kapcsolat sem!

2011. máj. 4. 14:44
 5/7 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Csupán válogatós. A mai fiataloknak ha lehetőségük van párkapcsolatra, szinte azonnal belemennek, és az már csak másodlagos, hogy mennyire felel meg az elvárásoknak, már amennyiben létezik ilyen.

A barátnőd gondolom az a típus, aki inkább vár, mintsem olyannal legyen, akivel nem igazán akar.

Majd biztos megtalálja a magának valót, de örülök, hogy segíteni szeretnél neki.

2011. máj. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
megválaszoltad: elutasító és magasak az elvárásai, ez nem feltétlen jó kombináió.
2011. máj. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Talán nem fontos neki, hogy akárkivel kapcsolatban legyen.
2011. máj. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!