Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha várod a szerelmet tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha várod a szerelmet tényleg nem jön el?

Figyelt kérdés
Veletek is úgy volt, hogy szerelmesek akartatok lenni, de nem jött senki, amikor meg nem érdekelt az egész akkor betoppant valaki az életetekbe. Én annyira szeretnék szerelmes lenni, de nem találok senkit már vagy 1 éve :S de képtelen vagyok nem törődni a szerelemmel...
2010. nov. 14. 22:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ahhoz tudom hasonlítani a szerelmet, hogy valamit keresel mint az őrült, majd rá x időre, tök véletlen megtalálod, ahol nem is keresnéd..ez van a szerelemmel is.Nemszabad rágörcsölni, hogy én pedig akkor is szerelmes leszek, mert semmi jó nem sül ki belőle.
2010. nov. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
én utálok szerelmes lenni, kerülöm, mint alkesz a detoxot, akárhogy csak lehet, mégis mindig oda lyukadok ki... gyűlölöm.
2010. nov. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
én 20 éve várom, eddig feleslegesen...szóval igaz lehet
2010. nov. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
velem eddig mindig az volt, hogyha görcsösen akartam nem jött össze... nem vártam sikerült:D sok sikert:D
2010. nov. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt :) Tök véketlenül:) Mostmár nem vagyunk együt,próbálom elfelejteni,de szerelmet csak szerelemmel lehet elfelejteni :S Mostmeg énis keresem mint állat és semmi=/ De am nézegesd a fiúkat mivipen,és mjd csak 1x kapsz egy levelet,hogy msn----> aztán tali ---> mjd szerelem a többi meg már jön magától :)
2010. nov. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

igen, ez ált. így szokott lenni :)

én nem várom a szerelmet, elegem van a csalódásokból...de az se garancia, ha nem várod, nem biztos, h akkor tolonganak majd a belédszeretett lovagok...értem tolonganak, de csak szex kéne...nekem + az nem kéne:) 20/L

2010. nov. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
22:56.osbók kár,hogy kevés van ::)
2010. nov. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
22:56-osból***
2010. nov. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
22:56 os ritka példánya vagy elkorcsosuló fajodnak :P
2010. nov. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2010. nov. 14. 23:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!