Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyre ritkábban mondja, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre ritkábban mondja, h szeret. Tényleg csak az lehet, h ettől csak rossz lesz a hangulata?

Figyelt kérdés
Azt mondja,h ne beszéljünk arról, h hiányzunk egymásnak, mert attól csak rossz lesz a hangulatunk..oké. és tényleg tök jó, h megnevettet..de én szeretném, ha elmondanánk egymásnak, h hiányzunk és, h szeretjük egymást.. lehet, h én ezt többször igénylem..de mostanában ezt nem veszi észre. Tudom, h szeret..de jajjj ez a távkapcsolat dolog.. és pláne, h a szobatársam meg minden nap találkozik a párjával, olyan "rossz" látni, hisz én csak 2hetente láthatom mostanában..és .. (20 vagyok a barátom 25)
2009. jan. 12. 00:49
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Távkapcsolatban lenni tényleg nehéz. Remélem boldogan jössz ki belőle, akár vele, akár nélküle.
2009. jan. 12. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el ezt őszintén neki. A nőknek rengeteg visszajelzésre van szükségük egy kapcsolatban, bármennyire is tudják, hogy a másik szereti őket. Mondd, hogy fontos neked, de nem szeretnéd erőltetni.
2009. jan. 12. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Lehet, hogy nem olyan típus aki folyton szajkózza hogy szeret.Ilyen és kész.Az jobb lenne ha mondaná de nem lenne semmi mögötte,minthogy érzed,de nem mondja?Tényleg nehéz lehet,hogy ritkán taliztok,de ahelyett hogy ezzel nyaggatnád inkább örüljetek egymásnak és érezzétek jól magatokat.
2009. jan. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
0%
Szerintem tartsatok kis szünetet, hogy mind a ketten így jussatok egy kis levegőhöz! Nekem bevált.
2009. jan. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
szia! én is kollégista vagyok, hasonló helyzetben vagyok mint te...nálunk mindig veszekedés van a telefonban, mert a párom úgy beszél velem,mikor koliban vagyok, mint egy haldoklóval...és ha próbálok vele vidám lenni egy kicsit, mert szükségem lenne rá, hogy ne csak sajnálkozzunk a telefonba, hogy jaj de rossz, hogy nem lehetünk együtt, a szememre veti, hogy hogy merek jókedvű lenni... de én úgy érzem akkor ennek így semmi értelme, mert elég fájdalmas a hiánya anélkülis, hogy 20 percenként felhívjon és hallgassuk egymás szuszogását a telefonba mert már nem is tudom mit szabad mondani meg mit nem, ő meg nem mond semmit... én irigyellek azért, mert a párod vígasztalni és megnevettetni próbál a telefonba, és nem ellenkezőleg! szívesen cserélnék veled ebben a szituban, ha neked ez ilyen rossz...
2009. jan. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!