Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti lenézitek azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti lenézitek azt a fiút akinek szar telefonja van? (tudom, hülye kérdés)

Figyelt kérdés

Például egy Nokia 3310 :D

Nem tehetek róla, de valamiért nagyon rajongok az ilyen régi telefonokért :D


[link]


2010. nov. 16. 19:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha működik, és el lehet érni akkor nem érdekel milyen telefonja van.
2010. nov. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Te lenézed a lányt azért, amilyen telefongja van?
2010. nov. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%

Hát ebből megállapítom, hogy nem divatmájer de valszeg csóró is. Ennyi. Tovább nem érdekelne. :D Ha együtt lennénk, akkor meg felajánlanám neki valamelyik régebbi telómat (már ha azok nem lennének olyan szarok XD)

Amúgy azért vannak hátrányai, hogy küldök át neki hülye témákat? XD Na jó nem, de hasznos, ha van mp3 funkció meg a fényképező jól jöhet, ennyiből nem érteném.

Amikor meg kiderülne, h hóbortja... hát istenem, lehetne rosszabb... :D Esetleg technofób vagy kicsit? XD

2010. nov. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

19:10


A telefon nem érdekelne tovább, vagy a pasi? :D

2010. nov. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
kisebb gondom is nagyobb lenne annál,h milyen a ző telója.Ha járok egy pasival nem azért van , mert 50 ezres telója van,vagy mert adidas cuccokban jár.
2010. nov. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

nokia 3310 a második elgjobb a világon. az első a 3410 mert tökjo játékok voltak rajta:DD

nem nézném le egyébként. most nekem mondjuk nagyon új nagyon jó telom van, de előtte nekem is ilyen kaliberű volt, csak szegény meghalt és msot előfizus lettem, gondoltam kiprobálom milyenek ezek...hát az mp3 lejátszo valóban jó, az összes többi funkvioját nem használom. tökfölösleges.

2010. nov. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Fuhh maga az hogy milyen telefonja van nem érdekel, de ezt a telefont annyit láttam már életemben hogy allergiás vagyok x'D ilyen volt tesómnak, aztán anyámnak, meg apámnak is sokáig, mert pár ismerősömnek..jajjxD de ha ezt szereti akkor segáz, nem a teló miatt fogom szeretni/nem szeretni :)

17/L

2010. nov. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
hát nekem elromlott a 3. csodadrága multifunkciós 50 feletti telefonom. vettem egy samsungot 3000ért a tescoban, azt hiszem.az egy éve bírja. engem nem érdekel ezek után, h miért olyan, amilyen a telefonja...
2010. nov. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

ma 19:17


Ha 50 éves elmúlt a telefonod, akkoor nem csoda, hogy rád sózták, és elromlott. :);):)

2010. nov. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
XDD
2010. nov. 16. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!