Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti lenézitek azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti lenézitek azt a fiút akinek szar telefonja van? (tudom, hülye kérdés)

Figyelt kérdés

Például egy Nokia 3310 :D

Nem tehetek róla, de valamiért nagyon rajongok az ilyen régi telefonokért :D


[link]


2010. nov. 16. 19:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha a csajomnak nem pda-ja és 2 brútuszos hedszettje lenne akkor szóba sem álltam volna vele.

Mert ezek illenek a szuzkámba.

Őszintén szólva csak a sok paraszt költ drága telefonokra mert mással nem tud fel vágni (jellemük nincs mellé).

2010. nov. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Én egy elemlámpás kulcstartóért cseréltem a telefonom.

Nagy s..r de lehet vele telózni arra jó.

Kérdés hogy a csaj a pasival akar járni vagy a telefonjával,ruhájával,cipőjével,pénzével.....

2010. nov. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Toreador ***** válasza:
100%
Barátomnak telefonja sincs. :D Én is csak zenehallgatásra használom a sajátomat, hívásra csak nagyon vészhelyzetben. Nem érdekelnek az ilyesmik egyáltalán. 21L
2010. nov. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
nemtom mit írjak xD
2010. nov. 16. 19:36
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Engem annyira hidegen hagy ez a telefontéma... a lényeg, hogy működjön, telefonálni lehessen vele, és kész. De ha valaki a telefonod miat néz le, no olyannal tényleg ne kezdj :D.

19/L

2010. nov. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
nem!!!!nem a telefon teszi az embert.Attól,hogy menő telefonja van,még lehet sz*r ember.Engem nem érdekel senki telefonja
2010. nov. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Eszem ágában sincs..15/L
2010. nov. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

El is küldeném azt a csajt a fenébe, aki azzal vágna vissza/utasítana el, hogy bocs, de sz*r a telefonod.


Nekem csak egy 7-8 éves Sony jutott. És? Lehet vele telefonálni, ennyi a lényeg. El lehet rajta érni, de nincs semmi extra rajta, még infra sem, bluetooth meg mégannyira sem. És nem is értek a telefonokhoz... De nem érzem magam kevesebbnek annál, akinek jobb telefonja van. Ha meg egy lány ez alapján dönt, hát akkor nem sokat veszítettem volna vele...

2010. nov. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy az emberek már szarni sem mennek a teló nélkül mert mi lesz ha hívják őket! Szánalmas!

A mai készülékek meg már szarra sem jók az érintő képernyőjükkel, nincs az a fajta amin hamarabb megírnál egy sms-t mint egy normál gomboson.

A mostaniak már csodákra képesek, vész esetén lehet velük telefonálni is.

Én csak annyit bánok az egészben hogy oda vagyok a kinyithatós telefonokért mert az a füledtől a szádig ér, összecsukva meg kicsi és nem karcolódik a belső kijelzője, de a mai piacon már nincs ilyen sehol és csak használtat tudok venni már.

Érintőképernyőset meg soha nem fogok venni, nem tartom őket semmire.

A csajomnak meg első találkozásunkor a szemem színe és a megjelenésem (ing, normális nadrág), jellemem és a kis fekete szuzukim tetszett "mert az új olyan aranyos" címszóval.

Egy telefonnál csak az a lényeg hogy tudj rajta beszélni.

2010. nov. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!