Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért követem el mindig azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért követem el mindig azt a hibát, hogy beleszeretek egy fiúba?

Figyelt kérdés

Soha se voltam egy szerencsés ember. Ha tetszett egy fiú hülyített,kihasznált,megalázott aztán jót röhögött rajtam a haverjaival vagy szimplán levegőnek nézet. Már hozzászoktam és nem is nagyon tudok hinni bármelyik embernek is.Mindenhol kerestem normális fiúkat,de egyre se bukkantam..Már mindent megpróbáltam,de sehogy se vesznek észre a fiúk.Nincs amivel kitudnék tűnni a tömegből,lehet ez a baj,hogy a mai világban csak azokat veszik észre akik mindent megtesznek csak,hogy kitűnjenek a tömegből...De én meg nem akarok megváltozni azért,hogy észre vegyen egy fiú is.Volt olyan is,hogy egyik fiú osztálytársammal elbeszélgettem kiránduláson,és azt mondta,hogy hiába álmodozok nekem sohasem lesz fiúm.. Van benne némi igazság.. Vagy ennyire ronda lennék?

Igazából már úgy vagyok az egésszel,hogy az sem zavarna ha úgy halnék meg,hogy nincs senkim.Mert már csak hibának tudom azt tekinteni ha valakit megszeretek,és csak szenvedek miatta.


Néha eléggé rossz látni,hogy más lányt van aki szereti,engem meg senki, csak a szüleim.


16/L


2011. jún. 24. 11:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ismerkedj velem, én a lányokkal voltam így eddig:S

21f

2011. jún. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Talán nem seg*fejekkel kéne kezdened akik a suli bikái hanem a perifériáról valakivel.
2011. jún. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Második válaszoló.. Elmondom neked,hogy a legjobb pasikat,meg a helyes pasikat inkább kerülöm..
2011. jún. 24. 11:12
 4/11 anonim ***** válasza:
a melleid rendben vannak? szőke/szőkésbarna vagy? kék/zöld szem?
2011. jún. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudom milyen suliba jársz, vagy mégis kikkel kezdesz de Amikor én voltam gimis, a kemény magon kívül(kb 1 tucat menősrác a suliból) bárki bármit megtett volna hogy akármilyen lány szóbaálljon velük, de ők a jól bevett papirforma szerint mind azt az egy tucatot akarták aztán ment a sírás rívás.
2011. jún. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia. Várj! A gimis srácok gyerekesek. (tisztelet a kivételnek). Én nekem is volt ilyen, de megoldható azzal, hogy 18+ randizol. Általában addigra már több eszük van. 17/L
2011. jún. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Persze drága csak nem biztos hogy te elég komoly voltál 16 évesen egy 18+hoz... Bár az összes tinilány úgy gondolja, hogy "ő érettebb a koránál".


24/F

2011. jún. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igazából év vesztes vagyok és szeptemberben megyek középsuliba és akkor is leszek 16 éves:)De nem reménykedek semmiben:D
2011. jún. 24. 11:18
 9/11 anonim ***** válasza:
11:17 - nagy igazság. főleg akkor nyerítek, röhögök, mikor 14+(1-2) kioktat 21(+3+4) éveseket, milyen gyerekesek, nem ez fontos az életben, nem tud élni, vagy ehhez hasonló bölcselkedést. berosálok, bezám, berosálok.
2011. jún. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező: akkor tényleg ne aggódj. Általánosban valóban gyerekesek még a fiúk (de nem csak a fiúk) Épp csak kinőttek a "tetszik a lány akkor meghúzkodom a coffját juj juj" időszakból.
2011. jún. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!