Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért van az, hogy volt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az, hogy volt egy vitánk egy lánnyal, mert mindkettőnknek szar napja volt. Megbeszéltük, hogy elfelejtjük, de ő mégis elbizonytalanodott? 17/f

Figyelt kérdés
Én is elbizonytalanodhattam volna, de megértettem, hogy rossz napja volt, azért mondta azokat amiket. Ő meg össze van zavarodva... tökre úgy jön ki az egész h ő nem érti meg, hogy nekem is rossz napom volt. Szerinte én durva dolgokat mondtam, ő meg csak picit hibázott és csak egyszer. Mit lehet ezzel tenni? el akarom érni, hogy ne legyen összezavarodva, elvégre én se vagyok.
2010. nov. 28. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
vedd a kezedbe az irányítást
2010. nov. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A nők többsége általána mindig össze van zavarodva. Ebben a korban meg főleg. :D
2010. nov. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

akk nem kéne többet felhoznom ezt és csak várni h megtapasztalja, hogy fölöslegesen zavarodott össze? Mert nekem ez most tök, hogy kétségei vannak felőlem, mert nekem ugyanúgy lehetnének..

hogyan vehetem kezembe az irányítást, ha most abba a szakaszban vagyunk, hogy ki akarja heverni a volt barátját?

2010. nov. 28. 17:01
 4/7 anonim ***** válasza:
A volt barátját? Erről szó sem volt eddig. Mellesleg, ha nagyon hamar jöttetek össze, akkor még inkább lehetséges az, hogy nem tudja, hogy mit akar.
2010. nov. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez egy nagy hülyeség. Sztem egyszerűen próbára akarja tenni, hogy télleg szereted e, stb. 19/L
2010. nov. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mivel tesz próbára? és mit kéne tennem?
2010. nov. 28. 17:23
 7/7 A kérdező kommentje:
Na végre nem jön szóba a vita, hanem csak egyszerűen jót beszélünk mit eddig... de még mindig érdekelne, hogy mit kéne tennem, hogy bízzon bennem és, hogy készen álljon a kapcsolatra...
2010. nov. 29. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!