Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg gáz ha versbe foglalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg gáz ha versbe foglalom szerelmi vallomásomat?

Figyelt kérdés

Nagyon szerelmes vagyok egy lányba és tudom magamról hogy képes vagyok írni neki egy gyönyörű verset.

csak nemtudom megtegyem vagy túl nyálas?


2010. nov. 18. 20:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Feltétlenül!
2010. nov. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 ameoland ***** válasza:
Add ki magadból,és utánna jobban át tudod gondolni,hogy megéri e a kész művet odaadni.
2010. nov. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem nyálas, én is írtam már nem 1x , az más kérdés hogy nem értékelték..azóta költői cölibátust fogadtam, kapja be minden ribi, nem érdemelnek verset :)
2010. nov. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz, mindenképp tedd meg!

Viszont a lánynak csak akkor add oda, ha tudod róla, hogy nagyon romantikus típus és bejön neki az ilyesmi.

2010. nov. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kiröhögne a lány akkor is, ha jó a vers. Arról nem is beszélve, h ha külsőre bejössz neki, akkor nincs szükséged versre, ha nem, akkor meg a verssel se érsz el semmit.
2010. nov. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
abba beledöglenék:(
2010. nov. 18. 20:43
 7/12 anonim ***** válasza:

írj neki! Én is írtam a szerelmemnek mikor egy nehéz napja volt az egyetemen(távkapcs) és annnnyira örült neki, azonnal visszaírt, kár hogy nem voltunk akkor együtt. Szóval írj, és ha szeret ez a lány , akkor a nyakadba fog ugrani :)

18/L

2010. nov. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

az én baràtom szerenàDozni is szokott :)

és verset is ír néha.. :) csak bàtran!

2010. nov. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
vagy inkább dalt irjak neki annak jobban örülne?
2010. nov. 18. 20:58
 10/12 anonim ***** válasza:
az én barátom is szokott saját verseket küldeni meg olyanokat is amik már fent vannak a neten, és mindig nagyon örülük nekik! nyugodtan írjál csak tuti örülni fog neki :)
2010. nov. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!