Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromék lakása sokkal szebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromék lakása sokkal szebb és sokkal szebben be van rendezve mint a miénk. Mit tegyek h emiatt ne legyen kisebbségi érzésem?

Figyelt kérdés

mindketten panelban lakunk a családunkkal,egyszer felhívott hozzájuk filmet nézni...az ő lakásuk sokkal szebben be van rendezve,és félek magunkhoz felhívni,mert mi nem vagyunk olyan gazdagok,szüleim elváltak kb 2 hónapja el kellett költöznünk anyummal és 2 öcsémmel családiból panelba.ráadásul az is nagyon feszélyezett h amikor ott voltam a barátoméknál folyton kajával,sok chipsel meg üdítőkkel kínálgatott(és látszott rajta h furcsának tartja h nem eszem iszom egyfolytában)

attól tartok ha felhívnám magunkhoz ezt nem tudnám viszonozni,mert mi nem tudjuk megengedni h tele legyünk űdítőkkel chipsel és sajnos nincs mindig tele a hűtő se:S így is elég nehezen jövünk ki egy hónapban 1 fizetésből:S

de előbb utóbb muszáj lesz felhívnom hozzánk,mert az se módszer h állandóan náluk lennénk.meg ha fel is hívnám akkor is mit tudnánk itt csinálni??!

nekik rengeteg filmük van,nekünk alig van pár,meg filmtéren elég válogatós,szóval a filmnézés is kilőve...nyáron sokkal egyszerűbb lenne programokat szervezni h ne kelljen sokat otthon lenni,de a hidegben milyen programokat lehetne kitalálni?

szóval emiatt most kicsit el vagyok keseredve:S nagyon szeretjük egymást,de ez valahogy zavaró számomra:S:(


2010. nov. 19. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Akkor kezdjük az elején: a lakás a párkapcsolat szempontjából nem azért érdekes, ahogyan kinéz, hanem, hogy legyen egy hely, ahová el tudtok rejtőzni a külvilág előtt. Egyszóval egy percig se aggódj emiatt. Milyen már az? :) Ha nekem lenne barátnőm, soha nem nézném a lakásukat, vagy a szobáját, csakis őt.
2010. nov. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy barátnőm és sokkal jobb az anyagi helyzetük.

Nagyobb lakás, megvan mindenük és én meg az ellentétük.

De ahogy írtad a végén, szeretitek egymást, ha tényleg így van ne aggódj. :))) Én is fostam hogy fel kell hoznom ide, de amit az előttem szóló mondott nem nézte a házunkat, meg semmit, hogy az anyagi helyzetünk rosszabb. El fogadott ahogy vagyok mert szeret és ahogy írtad nálatok is ez a szitu. Ne aggódj :)

2010. nov. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

ez nagyon is igaz!!!!

Ha szeretek egy lányt totál mindegy a környezet. Logikus hogy igényes lányt fogok megszeretni. Attól még lehet igényes lakásod ha kicsit kevesebb pénzetek van! :) Ne legyen kissebségi érzeted! Erős legyél (mint a bors) ;)

2010. nov. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat...kicsit megnyugtattatok:)
2010. nov. 19. 18:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Kicsit? :D Akkor kérünk felpontozást! :D Amúgy 100 %-ig megnyugodhatsz.
2010. nov. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyugi! Nálunk én vagyok az, akiknek nagyobb a lakásuk és jobban be van rendezve, de engem ez egyáltalán nem zavar. Ha szeret, hidd el a te barátodat sem fogja érdekelni. Tényleg arra kell a lakás, hogy kettesben lehessetek, visszavonulhassatok, beszélgethessetek, meg ha már eljut oda a kapcsolatotok, akkor szeretgessétek egymás testét. Nem várja el, hogy te is folyton kínáld chipsel, üdítővel, sőt valószínű, hogy idővel náluk sem lesz ez. Az meg végképp nem gond, hogy nincs sok filmed, akkor kérd meg nyugodtan, hogy hozzon ő filmet, amit szeretne megnézni, mi is ezt csináljuk, mindig a barátom adja a filmeket, mert nekem kb. 5 db filmem van összvissz. Egyébként téli program, ami ingyen van, az talán a séta (főleg akkor jó télen sétálni, amikor ki vannak világítva a fő terek, meg a házak), ha már lesz hó, akkor meg hógolyózás.
2010. nov. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszönöm:)

természetesen mindenkit felpontoztam:)

2010. nov. 19. 20:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Vicces vagy, 6-os, ha nem te lennél az, akkor sem zavarna?
2012. dec. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!