Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kisebbségi érzésem van mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisebbségi érzésem van mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy friss kapcsolatom. Amivel nem is lenne gond.. de én egy nem vagyok se tehetős se ismert személy.. ő viszont igen... nem vagyok hozzászokva hogy éttermekbe ebédeljek :S és hasonló dolgok.. eléggé kisebbségi érzésem van mellette... nem akarok butának tűnni előtte.. de én úgy nőttem fel hogy kapálás ültetés fűnyírás :S ő pedig nagyvárosban él.. nyugati kocsi luxus.. nagyon ellentétei vagyunk egymásnak... működhet ez hosszú távon ? mit tegyek hogy ne legyen kissebségi érzésem mellette ?
2011. jún. 12. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán beszéld meg vele.
2011. jún. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Melyik vagy te? Fiú/lány?
2011. jún. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Lány vagyok
2011. jún. 12. 17:46
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor ne aggódj, ha zavarná h te nem vagy olyan gazdag, össze se jött volna veled! Sztem egy idő után meg fogod szokni. Csak vigyázz, nehogy annyira megszokd, h ha ne adj isten szakítotok, utána is csak pénzes pasi kelljen :P
2011. jún. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyugi. A jót könnyű megszokni. Meglátod nem lesz nehéz. Hamar megszűnnek a komplexusaid. Csak sajnos az ilyen kapcsolatok nem szoktak jól végződni. Nem a kisebbrendűségi érzésed miatt, hanem nagyon más a világlátásotok. Bár ne lenne igazam!
2011. jún. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, szeret téged és csak ez számít. A jó dolgokhoz pedig hozzá szoksz majd idővel.

Jut eszembe nekem is új dolgokhoz kellett hozzászoknom az új párom mellett. Városi lány vagyok, soha nem foglalkoztam tyúkokkal, nem meszeltem csirkeólat, nem gereblyéztem, nem nyírtam füvet, most pedig elég gyakran csinálom ezeket mellette. Sőt mára már megkedveltem ezt az egészet. Nem élek itthon luxusban, anyagilag nincs sok különbség köztünk, de ezekhez is elég szépen hozzá kellett szoknom, szóval ne aggódj, és élvezd az életet a pároddal.

L/18

2011. jún. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne aggodj! Az ellentetek vonzzak egymast.


Az viszont jo hogy intelligens ember benyomasat szeretned kelteni. Ha elhatarozod hogy javitasz kicsit a muveltsegeden, az segiteni fog lekuzdeni a kisebbsegi erzesedet is. Kereshetsz pl egy szellemi hobbit, tanulhatsz idegen nyelvet, stb.

2011. jún. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az idegen nyelv tanulása nekem is eszembe jutott. Angolt kezdtem el. Ő perfekt beszél angolul ... én meg csak németül tudok de azt is csak nagyon alapon... de gondolom az angollal többet tudok majd kezdeni a mai világba mint a némettel..az meg hogy mindig mindent fizet.. :S mozi kaja.. engem már az elején zavart.. és akkor meg is mondtam neki hogy én ehhez nem vagyok hozzászokva.. és meghívtam én is őt egy ebédre.. de nem tudom mintha neki ez kellemetlen lett volna.. mert azt mondta hogy csak akkor ha cserébe akkor kifizetheti az útiköltségem ami többet került mint az ebéd.. :S felajánlotta azt is hogy ha oda szeretnék költözni a városba ahol ő lakik hogy többet tudjunk együtt lenni akkor hozzá költözhetek.. de én nekem ez még gyors lenne amúgy is.. és nem akarok egyből tőle függeni.. ha felmennék akkor önerőből... el akarom kerülni azt a félreértést hogy azt higgye olyan vagyok mint a többi nő.. hogy egyből kap minden alkalmon és csak a pénze miatt kell nekem...egyenlőre nekem elég nehéz hozzászokni de remélem sikerül minél hamarabb és nem fogom ezzel elrontani a kapcsolatot.. az meg hogy hozzászokni könnyű a jóhoz.. az igaz.. lett volna már rá lehetőségem mert volt egy gazdag pasi aki udvarolni akart nekem. küldözgette a szép ajándékokat.. (arany;ezüst stb ) de vissza utasítottam mert nem volt vonzalom. és mindent visszaküldtem neki. úgyhogy ettől nem igazán félek hogy megváltoznék emiatt. nem az a típus vagyok.. úgy nőttem fel hogy mindig meg kell becsülnöm amim van. volt hogy több hullott az ölembe de akkor sem szálltam el magamtól.
2011. jún. 13. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!