Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elveszett bizalom kialakul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elveszett bizalom kialakul újraugyanaz felé? Hogyan?

Figyelt kérdés

2 évesek leszünk

első év csak azzal telt, hogy folyamatosan kifele kacsintgatott(tárkereső, randikereső, utcán szemezések, stb)és a sok szakítás kezdeményezésemre mindig változott jobbá.

most semmit nem csinál a szexfilmeken és másokkal szemezgetéseken kívül, de ugye nem birok benne bízni.

De azt sem értem minek van velem lassan két éve.csak szerethet akkor...

Nem tudom magamban sem eldönteni, váható hogy még kialakul a bizalmam? vagy így fogok mellette amíg vele vagyok szenvedni?

hallott már valaki olyanról, hogy újra tudott bízni???

vagy járt már így?

ha gondolja mesélhetné is a sztorit


2010. nov. 19. 19:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem mesélek semmit, de tapasztalataim alapján ennek nem lesz jó vége. Dobd a pasit!


30L

2010. nov. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Tett valamit, ami miatt nem bízol benne?

Úgy értem, valami konkrétat, aminek jelentősége is van.

Lehet esetleg egy másik nő, vagy valami kialakulóban, esetleg konkrét nyomok, stb ?

Ha azért nem bízol benne, mert ránéz egy másik nőre, tényleg dobnod kéne. És elmenni apácának.

2010. nov. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem, az elveszett bizalom nem alakul ki újra. A kialakíátásra tett kísérletek pedig csak elpazarolt energiák.
2010. nov. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

kaialkulóban nem tudom hogy lettek volna dolgai

csak mindig a szándékot láttam, hogy arra játszik.

az egyáltalán nem zavarna, ha csak ránéz egy másik nőre,

ő szemez és mosolyog!de válogatás nélkül


szóval elképzelhető, hogy nem fogok már soha benne bízni


de mitől bízhatnék? vagy hogyan?

komolyan szenvedek és lehet a semmitől félek!


vagy mennyit szokás várni?

mikor mondható, hogy már tuti biztos soha nem fogok bízni?

2010. nov. 19. 19:23
 5/12 A kérdező kommentje:
*kialakulóban
2010. nov. 19. 19:24
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is uitt tartok. De én megpróbálok bízni. Az esélyt megadom, nem tudok mást tenni. Szeretem...
2010. nov. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Valami olyanra akartam célozni, amit a kommentedben is ítál, h. válogatás nélkül mosolyog.

Szerintem ha válogatás nélkül az még nem annyira gáz, majd ha csak egyre, (rajtad kívül) akkor aggódj!


De igazából ismerni kéne, lehet, hogy ez a lényéből fakad, és am. teljesen hűséges, de átérzem a kérdés motivációját. Teljesen azért nincs ez így rendben.


Egyébként szerintem a bizalommal nem lehet tenni semmit, ha nem alakult ki, már nehezen fog, ha pedig megvolt, de elveszett, az (az én értékrendem szerint) örökre elveszett. Idővel lehet kozmetikázni, de nem lesz a régi.

Mit szólnál ahhoz, ha visszaadnád neki? A nők jók az ilyen praktikákban, tedd kicsit féltékennyé! Még jól is elsülhet a dolog. Ha a kihívásokat keresi, hát legyél neki Te a kihívás ;)

2010. nov. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

köszi kedves előtő, maximélisan jól látod a helyzete

csak a tanács mi esetünkben nem jó, mert majdhogynem betgesen féltékeny a párom, ha én teszek ilyet, órákig ki leszek osztva otthon, és ő pláne ilyneket csinál gőzerővel olyankor(most vagy önbizalomhiányos, vagy a féltékenységével magából indul ki - ő milyen)

de egyiksem hoz ki belőlem bizalmat

ha önbizalohiányos (attól még egy idő múlva próbálkozhat is másnál

ha magából indul ki - az meg nem igényel magyarázatot

DE ha csak natúr ilyennek született és tényleg nem tudatosak ezek a dolgok, egyszerűen csak nyitott ember akkor hogyan tudnék bízni?

2010. nov. 19. 21:00
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.

Kicsit más perspektíva, de elmondok egy sztorit.

Egy cimborámat 15 év után hagyta el a felesége kb. 4 másodperc alatt, amíg ő dolgozott. Azt mondta, moziba mentek (3 gyerekkel) aztán mikor sokáig nem jöttek haza, felhívta, és a nő akkor vallotta be neki, hogy elhagyta.

Másnap, mikor a volt kollégám ismét hazament a melóból, egy még üresebb lakás fogadta, mert annyira azért visszajött az asszony, h. elvigye a bútorokat, gépeket, stb.

És ott meg volt a bizalom, teljesen hétköznapi életük volt, lehet hogy néha v.miben nem értettek egyet, de ez az elhagyás minden előzmény nélkül egy fáradt szürke kedden történt, csak úgy, hipp-hopp.


Szóval kétélű dolog ez a bizalom. Jó ha van, mert kényelmesebbé teszi az életet addig, amíg meg nem sérül, de ha elveszlik, annál nagyobb pofont ad az élet, minél nagyobb volt a bizalom.

Azt ugyan nem írtad, hány éves vagy, az örökös bizalmatlankodás, és féltékenykedés hosszú távon felemészti a kapcsolatot, szóval időben kéne lépni.

Lehet, h. egy kicsit te is túl érzékeny vagy ezekre a dolgokra, de ha ennyire zavar, ez úgy sem fog változni, és azért bőven van olyan férfi, aki nem viselkedik így egy kapcsolatban.

2010. nov. 20. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyébként meg ha jobban meggondolom, mi az, h. ő féltékenykedik, neked meg tűrnöd kell a hülyeségeit?! Vágd már pofán, mivan veled?! :)
2010. nov. 20. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!