Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez már nyomulásnak számit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már nyomulásnak számit?

Figyelt kérdés
mogvolt beszélve az egyik barátommal (fiú)h ma majd beszélünk telefonon, de nem hívott fel még csak csörgetni sem csörgetett meg. szerintetek felhívjam? bevallom szerelmes vok belé csak nem tom h ő mit érez és már hiányzik h halljam a hangját mert ma még nem találkoztunk. szal felhívjam vagy nyomulásnak tartaná?
2010. nov. 19. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az igen!

Be akarod vallani, hogy szerelmes vagy belé, és azon rágódsz, hogy nyomulás lenne-e??


Szerintem ne telefonon vallj szerelmet..

2010. nov. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
dehogyis akarom bevallani...csak simán beszélni szertnék vele mert hiányzik
2010. nov. 19. 19:51
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
te tudod mit szeretnél. Én megvárnám míg ő keresne, de tudom, hogy közbe beleőrülnék a gondolatba, hogy"akár én is felhívhatnám"
2010. nov. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
nem nyomulas egyaltalan
2010. nov. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Közeledj apró lépésekkel!

Hívd fel iskolai,vagy munka,vagy akármilyen ügyben,a lényeg,hogy legyen valami apropója a hívásodnak,és csempéssz bele pici flörtöt.A reakciójából látni fogod,bejössz-e Neki.

2010. nov. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!