Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg szemét volt a pasim,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg szemét volt a pasim, vagy túlreagálom a dolgot?

Figyelt kérdés

Ma nem voltam suliban, mert beteg vagyok, és emiatt nem érzem valami jól magam. [fontos számomra a tanulás]

Mondtam a pasimnak, akivel nem mellesleg 1 éve és 3 hónapja járok, h. énekeltem 1 dalt az egyik barátnőmnek mikrofonon pár perce. Erre azt mondta, h. "Szegény XY...xD" Mondtam erre én, hogy "ugye tudod, hogy ilyenkor az önbecsülésem 50ről visszaesik 0ára?" Válasza az volt, h. "nem azért szegény, mert nem jó a hangod...hanem mert rá kell jönnie, h neki szar hangja van." Ezután annyit írt még a pasim, h. jó, akkor szia, majd hébe-hóba felnézek, és lelépett. Megírtam neki smsben, hogy most nem vagyok valami jól a kihagyott sulis nap miatt. Szerintetek?


2010. nov. 19. 21:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem.... irigyellek a problémáidért -.-'
2010. nov. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Kár, hogy azt nem irigyled, hogy kitöröltetem a kérdésedet.! :)


Majom. -.-

2010. nov. 19. 21:14
 3/14 anonim ***** válasza:
szóval: körülírta neked, hogy nagyon jó hangod van, és hogy szeret. ETTŐL SZEMÉT??? szövegértés egyes...
2010. nov. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gond. Ő poénkodni akart, de kicsit tényleg sértőre sikerült. Biztos vagyok benne, hogy nem akart megbántani. Te is feszültebb voltál az átlagosnál és felhúztad kicsit magad rajta. Ennyi. Van ilyen.
2010. nov. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
komolyan nem értem, mi azon a sértő hogy a csaj félreértette a kedveskedő poént...
2010. nov. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

Szerintem egy kicsit túlreagálod. Főleg, hogy ezt mondta: "nem azért szegény, mert nem jó a hangod...hanem mert rá kell jönnie, h neki szar hangja van." :) Szerintem ez kedves volt tőle.

Egyébként erre hogyan reagáltál? Vagy miért lépett le?

2010. nov. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
lehet hogy csakviccelni akart nem ? ez t tetudodh menyire vicces a barátod vagy sem :D
2010. nov. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
1 "Aha"-val reagáltam le. De utána írtam neki smst, bocsánatot kértem, mondtam, hogy feszült vagyok most nagyon. Ő is feszült amúgy szerintem, holnap a szüleivel elmennek a nagyszüleihez. [akik speciel engem utálnak, mint a szart, és értelmes okot sem tudnak felhozni arra, hogy miért, de nem számít.] Remélem holnap már jobb kedve lesz, ha túl lesz a családi "kupaktanácson".
2010. nov. 19. 21:21
 9/14 A kérdező kommentje:
egész nap minden bajom volt, semmi sem jött össze, tiszta ideg vagyok, és az a baj, hiába mondom neki, egyszerűen nem veszi figyelembe, hogy nem csak neki lehet rossz napja, amikor minden második gondolata az, hogy "namostfelkötömmagamag.cibe" -.-
2010. nov. 19. 21:22
 10/14 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de én is irigyellek a problémáidért annak ellenére, hogy nem érzem magam majomnak... :D Szerintem minden emberi kapcsolatba kell humor. Érteni kell, együtt nevetni, egy "köössz"-szel lerendezni, és nem megsértődni rajta, még ha rossz is az ember kedve. Persze olyankor nem könnyű, de most nehogy már ennyin durcázzatok! Neked rossz napod van, neki meg lehet, hogy olyan, amikor nincs türelme a hisztihez.

Inkább aludj egyet, holnap minden jobb lesz. ;)

2010. nov. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!