Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3éve eggyütt vagyok a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3éve eggyütt vagyok a párommal. Még nem volt orgazmusom. Akármilyen pózt próbálunk ki. Gyakran álmodom idegen pasival, és mindi ugyana azzal. Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
2009. jan. 13. 02:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Más nők is élnek vele hogy akár szex közben is más pasi(k)ra gondolnak,így talán nem is válhat sablonossá az együtlét,hiszen egy kis fantázia mindíg jó és talán így jobban feloldódhatnak(persze ha nem a másik nevét mondogatod!:)de azétr fontos hogy szereted-e a párodat!Beszéld meg vele a gondot és azt hogy neked hogy jó,vezessétek rá egymást hogy hogy a legjobb,hol érintsen stb.,ez egyébként izgalmas kis játék.Akár nem is kell eljutni a közösülésig,egy kis símogatás,fedezzétek fel egymást!
2009. jan. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Próbáljon meg a barátod csiklón keresztül kielégíteni (kézzel, nyelvvel, vagy a kettőt egyszerre). (Szólj, ha tévedek, de ha 3 év alatt ez még nem jutott eszébe, hát megvan róla a véleményem... :S )

Ez alap, hogy egy pasi nem nyugodjon bele, hogy a nője kielégítetlen maradt!!!...

Továbbá, keressetek olyan pózt, melynek során aktus közben is simogathatja a csiklódat.

Szerintem azért gondolsz más pasira, mert - érthető módon - "belefáradtál", hogy a barátoddal kielégítetlen maradsz. Azt Neked kell eldöntened, hogy érdemes lenne-e még a barátoddal javítani a kapcsolaton, - ez esetben mondd el neki, hogy nagyon zavar, hogy nincs orgazmusod, és szeretnéd, ha többet tenne érte- vagy inkább kipróbálod mással - ez esetben meg bennevan a pakliban, hogy az a "másik" nem így gondolja!

2009. jan. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!