Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » írnátok "érdekes", ritka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

írnátok "érdekes", ritka becézéseket ami férfire (férjnek! ) illene?

Figyelt kérdés
pl. Szívbalzsamom...stb...
2010. nov. 20. 20:59
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
kedves utolsó válaszolóm! a te válaszod tetszett!!! jó képű, nagyon rendes,aranyos a férjem, szereti a horror filmeket és a pecázást, autókat,időjárást!!!
2010. nov. 20. 21:33
 12/21 anonim ***** válasza:
Akkor ebből a témakörből válassz valamit. Monnyuk valami vicceset, vagy nem tudom... Időjárás,... például BÁRÁNYFELHŐM? Többet nem segíthetek, mert nem ismerem.
2010. nov. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
ez tetszik. köszike. azért írhattok még...
2010. nov. 20. 22:00
 14/21 anonim ***** válasza:
Pecamatyi:-) Én a páromat, mivel sokszor morcos, bár ő sem mátyás, egyszerűen morcimatyinak hívom.:-)) Ezt lehet kedvesen mondani.28L
2010. nov. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
ez is jó!!! még meg is nevetettetek pedig ritka az amivel meglehet nevettetni...
2010. nov. 20. 22:03
 16/21 anonim ***** válasza:

De gondolj bele, ha a karakter nevén hívod az olyan mint ha a karaktert képzelnéd helyébe, és nem is őt szeretnéd hanem a karaktert, vagy épp jobban szeretnéd ha a karakter lenne inkább helyette, azért ezt is gondold át, ne hogy hülyének nézzen, vagy rosszabb veszekedés legyen belőle... [:


hívd izmosfűszál-nak

2010. nov. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
kedves utolsó válaszolóm! NEM ILLIK A FÉRJEMHEZ EZ A BECÉZÉS!!!
2010. nov. 26. 13:33
 18/21 anonim ***** válasza:
érdekes dolog ez a becézgetés. én például nem mindenkit tudtam becézni, akivel komoly kapcsolatom volt. volt egy minimanóm:), azután a másikat csak a keresztnevén szólítottam. valamiért őt nem tudtam úgymond elnevezni. a mostani páromat pucának hívom. nem tudom, hogy jött, de tetszik neki az a lényeg.
2010. nov. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Tem! Ez azt jelenti, te az enyém vagy! Munkácsy Mihály hívta így a szerelmét. Nekem nagyon tetszik.
2010. nov. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
nem rossz ötlet
2010. nov. 26. 19:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!