Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vágyom más férfire?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vágyom más férfire?

Figyelt kérdés

A férjemmel 4éve vagyunk együtt, 1éve vagyunk házasok, és van egy 3,5hós kisfiunk!!!

Nem értem magam....hiszen szeretem!!!


2009. márc. 7. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ha huszadszor nézed meg ugyanazt a filmet, az is unalmas lesz.
2009. márc. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudnám megcsalni a férjem...egyszerűen nem tudom mi van velem. Minden másik pasi annyira sexi, és ágybabújnék vele, de nem tudom megtenni...
2009. márc. 7. 19:00
 3/4 anonim ***** válasza:
majd elmúlik, tudom, hogy biztos olvastad már sok helyen, de egy kis változás nem árt...(nem partnercserére gondolok, hanem valami új, valami közös elfoglaltság) lehet azért van, mert nem érzitek már magatokat férfinek és nőnek egymás mellett, egyszer valaki azt mondta, hogy amennyire a nő nő egy kapcsoaltban a férfi annyira férfi... szeritnem ebben sok igazság van, próbáld meg álmaid pasijaként kezelni a párod, és akkor majd (ha sexinek érzi magát), úgy is fog viselkedni, és megint az lesz a te szemedben is. Persze leeht nincs igazam... nem avgyok házas, de egy ideje együttélek a párommal és néha vannak gondok.
2009. márc. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hajt a kíváncsiság, mást még talán nem próbáltál ki! Az ismeretlen dolgok sokszor tűnnek izgalmasnak. Ha igazam van, én nem jósolok 20 évet a kapcsolatotoknak, kivéve akkor, ha az ismeretlen nem lesz olyan jó, mint a férjed. Veszélyes, hidd el! Én ezt tapasztalatból, férfiként mondom.
2009. márc. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!