Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mar nem suker a haker? Egyesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mar nem suker a haker? Egyeseknek ennyit er a baratsag? Miert?

Figyelt kérdés

Van egy baratnom vagyis csak volt. Sokaig nagyon joba voltunk, nekem nagyon sok szep emlekem van vele. Gimiben osztalytarsak voltunk es en nagyon megszerettem a csajszit.

Ballagas utan mar ritkabban talalkoztunk, s az az igazsag, hogy eltavolodtunk egymastol:(

En sokszor probaltam vele beszelni, de o nem akar velem. Egyszeruen nem ertem, hogy mert haragszik ram, nem akarja megmondani, hogy mivel bantottam meg. Nekem nagyon hianyzik, mindig megvisel ha elvesztek egy jo baratot. Miert viselkedik igy velem?

Tudom, hogy o is szokta ezt az oldalt nezni, remelem elolvassa...Orsiii:)


2010. nov. 22. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
21%
Testvérem, ezt a kérdést nem szabad úgy feltenni, hogy lovári nyelvű szavak is legyenek benne, mert akkor ez a sok fasiszta diszno ki fog zárni.
2010. nov. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak annyi, h. új társasága van, új barátok stb.Ritka az olyan barátság ahol gyerekkortól felnőttkorig tartana a dolog.Vagy lehet van barátja és inkább vele van.
2010. nov. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Messze laktok egymástól?

Biztos ő is jól érezte magát veled?

Nincs pasija vagy nem depis?

De lehet az is, hogy dolgozik és fáradt...

Nem tudsz vele beszélni élőben vagy telcsin vagy így a neten keresztül legalább?

2010. nov. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nő férfi vagy?
2010. nov. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akarom kérdezni, hogy melyik...
2010. nov. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!