Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretném valami kedvessel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném valami kedvessel meglepni a barátomat. Ötletek?

Figyelt kérdés

Még friss a kapcsolat, valami apróságra, de aranyos, személyes dologra gondoltam. :) Nagyon összepasszolunk, jól elvagyunk egymással, szeretjük egymást. Ami először eszembe jutott, hogy veszek neki valami bonbonfélét, és teszek mellé egy kis cetlire üzit, hogy örülök, hogy megtaláltam, nagyon jó vele...ilyesmi. Ehhez hasonló vagy más ötletet tudtok adni?

És ez, amit írtam szerintetek jó lenne?

19/l


2010. nov. 20. 23:10
 1/4 Moszuke ***** válasza:

valamelyik bonbon alá tedd.. és ha nem találja meg az azt jelenti hogy nem ette meg otthon>.<:DD vagy bonbonba tömködd:D a levelet felvágod 4-5db-ra 1-1bonbonba bele.. és majd összeilleszti:D lego powa


jó ötlet szerintem.. én vagy a fogyasztható ajándéknak örülök vagy a praktikusnak. esetleg kézi készítésű cucc. de az már manapság nem divat:)

jobb ötletem perpill nincs.

plüss cuccot semmiképp én azt rühellem és semmi haszna.

max ha picike.. akkor elfér a monitor tetején.

de akkor is eszme értéket kell neki adni.

2010. nov. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát te nagyon bolond vagy! XDDDD

Azért köszi:D

2010. nov. 20. 23:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Én csináltam egyszer egy ilyet:

Egy kis dobozkát én magam kidíszítgettem, és tettem bele pici papírdarabkákat szépen feltekerve, összekötve úgy hogy minden napra jusson egy.Mindegyik cetlin egy jókívánság egy vicc vagy egy idézet volt, hogy jól induljanak a napjai, és h már a nap elején kénytelen legyen rám gondolni ;)

2010. nov. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon jó ötletet adtál, köszi:) Ezt megcsinálom:):)
2010. nov. 22. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!