Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy ennyire félénk lány felé közeledni? (Folyt lent)

Figyelt kérdés

Abban nyilvánul meg a félénksége, hogy valamiért irtó szégyenlős vagy nem is tudom, hogy mondjam másképp.

pl arra gondolok, hogy:

Egy edző terembe járunk mikor egyszerre vagyunk bent folyamatosan figyel a tükörből, de amint ránézek elkapja a fejét, vagy esetleg mégis össze akad a tekintetünk, és utána próbálok vele beszélgetni, olyan szinten zavarba jön, hogy majdhogy nem ki szalad a teremből. Vagy a másik eset tegnap este történt, ő egy szórakozó helyen beugró pultos. Oda mentem a pulthoz kérni egy italt magamnak ő ott állt velem szembe rám nézett össze akadt a tekintetünk és ő olyan avarba jött, hogy szó szerint elszaladt a pult másik felére és még kiszolgálni is elfelejtett:D. Aztán még egy darabig a pultnál voltam ő csak idegesen fel alá sétált egy poharat hurcolt ide oda. Annyira aranyos ilyenkor. De viszont azt is hozzá kell tennem, hogy nem 10en éves kis csitriről van szó, hanem egy 22 éves nőről. Mit csináljak vele? sok fajta típusú lánnyal találkoztam már de ilyen esettel még nem találkoztam. Nekem ez új. Pedig én se vagyok már kezdő.


2010. nov. 21. 19:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Bilincseld magadhoz...


Ám lehet, hogy nem is tetszel neki , ijesztő vagy számára...

2010. nov. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Gondoltam már én is arra hogy biztos annyira ronda vagyok, hogy nem bírja levenni rólam a szemét edzés közben.:D:D Mert annyira érdekes az arc szerkezetem közben:D
2010. nov. 21. 19:40
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges...


Amúgy nem figyelted meg véletlenül, másokkal is ilyen vagy csak veled szemben??

2010. nov. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Havd el valahova, hátha felenged. :) én is félős voltam, (igaz nem ilyen szinten, de mindenbe belepirultam amit a barátom mondott még mielőtt összejöttünk volna) és azóta a barátom megtanított, hogyne legyek az:)
2010. nov. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
csak velem amúgy elég közlékeny laza csajnak tűnik. És mikor beszélgetni próbálok vele, nem csak úgy otthagy, hanem szó szerint zavarba jön.Elkezd bénázni meg ilyenek.
2010. nov. 21. 19:44
 6/19 anonim ***** válasza:
83%

Van barátja, volt barátja? Miről beszéltél már vele?

Legközelebb csak tőle kérj italt és hívd meg egyre őt is:)

2010. nov. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Ja és neki igaza van:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:42


Hívd el valahová és rá is kérdezhetnél, hogy mi baja van:)

2010. nov. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Úgy tudom nincs barátja. Múltját meg nem ismerem. Beszélgetni meg csak edzéses dolgokról beszéltünk, de csak két 3 szót sikerül. Most is tőle kértem először az italt, de mint leírtam ott hagyott, zavarba jött. Tényleg eszembe jutott már hogy nem jövök be neki, de akkor meg nem viselkedne így.
2010. nov. 21. 19:51
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy ott hagyott? Miért nem vártál vagy mondtad más kiszolgálónak, hogy te csak ettől a nőtől kérsz?
2010. nov. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Ez az elhívós dolog alap dolog lenne, csak mondom alig lehet vele beszélgetni, és ha ennyire zavarba jön, úgyis nemet mondana. Ezért előbb csak beszélgetni szeretnék vele egy kicsit barátkozni.
2010. nov. 21. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!