Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy ennyire félénk lány felé közeledni? (Folyt lent)

Figyelt kérdés

Abban nyilvánul meg a félénksége, hogy valamiért irtó szégyenlős vagy nem is tudom, hogy mondjam másképp.

pl arra gondolok, hogy:

Egy edző terembe járunk mikor egyszerre vagyunk bent folyamatosan figyel a tükörből, de amint ránézek elkapja a fejét, vagy esetleg mégis össze akad a tekintetünk, és utána próbálok vele beszélgetni, olyan szinten zavarba jön, hogy majdhogy nem ki szalad a teremből. Vagy a másik eset tegnap este történt, ő egy szórakozó helyen beugró pultos. Oda mentem a pulthoz kérni egy italt magamnak ő ott állt velem szembe rám nézett össze akadt a tekintetünk és ő olyan avarba jött, hogy szó szerint elszaladt a pult másik felére és még kiszolgálni is elfelejtett:D. Aztán még egy darabig a pultnál voltam ő csak idegesen fel alá sétált egy poharat hurcolt ide oda. Annyira aranyos ilyenkor. De viszont azt is hozzá kell tennem, hogy nem 10en éves kis csitriről van szó, hanem egy 22 éves nőről. Mit csináljak vele? sok fajta típusú lánnyal találkoztam már de ilyen esettel még nem találkoztam. Nekem ez új. Pedig én se vagyok már kezdő.


2010. nov. 21. 19:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgetni kell vele, ha elmenekül, fuss utána, fogd meg a kezét, nézz a szemébe mélyen és kérdezd meg, hogy rosszat mondtál-e! Mondd neki, hogy ne haragudjon, ha megbántottad, nem akartad... És kedvesen, ne bunkón vagy irónikusan...
2010. nov. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
mert a másik pultos csaj már hozta is amit kértem, látta hogy a kis csaj ott hagyott és hallotta mit kértem.
2010. nov. 21. 19:56
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Érdeklődj utána ismerőseinél...És próbáld meg egyszer, hogy nem a sporttal kezded a beszédet, nem mintha baj lenne.
2010. nov. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy a másik pultos csajnak tetszel?:DD

Lesz még alkalmad inni megint, nem?

2010. nov. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Akár minden hétvégén:D Annyi az egész amúgy, hogy nem az ilyen stílusú csajokhoz vagyok hozzá szokva, mert az ilyen külsővel rendelkező csajok általában magabiztosabbak szoktak lenni, főleg akiket eddig ismertem meg. Az hogy sportról kezdtem el beszélni vele meg csak annyiból jött, hogy nem szabályosan csinált egy gyakorlatot és abban a akartam neki segíteni.
2010. nov. 21. 20:04
 16/19 anonim ***** válasza:

A külső nem minden. Ha csak a teste kell neked, akkor most mondj le róla...

Azért mert gyönyörű, lehet bármilyen...

Nem csináltál semmi félreérthetőt a segítésnél vagy nem voltál lekezelő?

2010. nov. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Egy nem a teste kell nekem csupán azt csak arra írtam, hogy az eddig nő ismerőseim ilyen külsővel sokkal magabiztosabbak voltak. Félre érthetőt meg biztosan nem mert még hozzá se értem. Mivel pont olyan gyakorlatot csináltam, és meg tudtam mutatni neki anélkül hogy hozzá értem volna. És lekezelő se hiszem hogy lettem volna. Sűrűn segítek bent edzésen másoknak, és sokan jönnek hozzám tanácsot kérni mivel évek óta oda járok gyakorlatom rengeteg van.
2010. nov. 21. 20:14
 18/19 anonim ***** válasza:
Akkor jó, remélem a következő alkalom sikerülni fog! Ne add fel:)
2010. nov. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki, azért gondolom mert én is ilyen vagyok. :) Leírom, hogy én mitől nem jönnék annyira zavarba, hátha használ nála valamit :) Próbálj apróbb jelekkel közeledni felé, mosolyogni rá, esetleg véletlenül megérinteni vagy köszönj neki. Nekem ez nagyon imponálna. És egy idő után már beszélgethettek is, de szerintem egyenlőre még fél. :)
2010. nov. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!