Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hülyeséget csináltam. Szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeséget csináltam. Szerintetek megbocsájt a barátom?

Figyelt kérdés

három hónapja vagyok együtt a barátommal. Szeretem őt, de - főleg az utóbbi egy hónapban - rettenetesen elhanyagolt. Csak hétvégén találkoztunk, hétköznap volt, hogy a hangját sem hallottam...max néha felhívott. Pénteken úgy volt, találkozunk, de nem ért rá, így mérgemben elmentem egy szórakozóhelyre. Ott összefutottam egy nagyon jó fiú barátommal, és hát smároltunk... Persze a barátom ezt megudta és most időt kér, hogy átgondolja a kapcsolatunk további menetét.:S


Mit gondoltok? Szerintetek megbocsájt? Ti megbocsájtanátok?

Véleményeket előre is köszi! Egy lány


2010. nov. 21. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Tulajdonképpen neki kéne elgondolkodnia azon, hogyha jobban odafigyel rád, ez nem történik meg. Én a helyében megbocsátanék és megpróbálnám újra, igyekeznék, hogy ez ne történjen meg újra
2010. nov. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
hát ezt elcseszted. nehogy már még ő gondolkodjon a dolgon, ha te csaltad meg...
2010. nov. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem bocsájtanám meg. Ennél sokkal nehezebb dolgok is lesznek még az életben, mint az, hogy 1 hónapig csak hétvégén találkozunk, vagy napokig nem beszélünk. (Pl. munka miatt.) Ha már ennyi után megcsaltad, mi lenne később???
2010. nov. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez tök jó, ha meg naponta keresne 2x telefonon vagy sms-en az már zavaró lenne valószinű. Ha a barátod elmenne egy buliba, ahol az egyik csajnak csak a farka hegyét tenné be az neked hogy esne?
2010. nov. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

kösz a válaszokat!


Először is leszögezném, hogy engem nem zavarna az sem ha minden órában hívna, mert SZERETEM! De annyira elhanyagol, és nekem meg törődésre van szükségem :(

2010. nov. 22. 20:44
 6/6 anonim válasza:
Szerintem itt o is hibas,ha elhanyagolt mit vart?Foleg hogy meg nem is jartok hosszu ideje.Ha mar az elejen hanyagol mi lesz kesobb?Mind2en hibasok vagytok,de sok ember megcsalja a parjat amiatt,hogy ugy erzi elhanyagolj az illeto...
2010. nov. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!