Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? (fontos) Maradjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Errre kérdése:

Mit tegyek? (fontos) Maradjak vele, vagy nem érdemes?

Figyelt kérdés
Szóval szakított velem a párom, nagyon ideges volt, és láttam rajta, hogy inkább idegében tette, mivel sok volt a vita. Én nagyon ki voltam teljesen, annyira fájt, ő annyira ideges volt, hogy nem érdekelte annyira. Most viszont, fordult a kocka, azt mondta hülye volt, megbánta, akar engem, és meggondolatlan volt, és persze szeret, csak már sok volt a vita. Most meg nagyon küzd, és látom, hogy bántja a dolog. Mit tegyek?(szeretem őt)
2010. nov. 21. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek egymást és nem érzed magad rongynak mellette, beszélj vele és bocsáss meg neki!
2010. nov. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha szereted akkor egyértelmű. De most engedd vissza utoljára, ne szokjon rá, hogy ezt eljátszhatja, viszont soha ne hagyd figyelmen kívül, hogy emberek vagyunk, akik követnek el hibákat, szóval ez bőven belefér :) Sok boldogságot!
2010. nov. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

lány vagy vagy fiú?



és ha eddig sok volt a vita, honnan veszitek, hogy ezután nem lesz.

jobb lesz ha szakítotok:S

2010. nov. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:):)

Sok a vita, de nagyon hamar túlléptünk rajta, csak nagyon sokat dolgozott a héten,és már nagyon fáradt volt, már csak ez a vita kellett neki, és betelt a pohár, és én is hibáztam, egyébként aranyos fiú alap járaton.Csak kétségbe estem.

Köszi:)

2010. nov. 21. 22:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha szereted vissza fogadod.
2010. nov. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, csak nem akarom, hogy mindig azt higyje, hogy ezt megteheti velem.

Köszi a választ!

2010. nov. 21. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!