Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha összejönnétek valakivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha összejönnétek valakivel, szeretitek egymást, és csak hónapok múlva derül ki, hogy cigány, akkor otthagynátok-e ezért az illetőt?

Figyelt kérdés
2010. nov. 21. 22:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
ááhh alap ,hogy otthagynám nem kellene magyar-roma gyerek . Csak fajtiszta zöld árja :D
2010. nov. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Volt barátnőmről két héttel később derült ki,hogy félig az.Beleszerettem 6 évig voltunk együtt.23/F
2010. nov. 22. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Azért bármennyire is negaivnak itélitek meg öket van köztük rendes is és ha szereted szerintem ez nem akadály. Kb olyan nem hogy nem jösz össze egy brazil növel mert sötétebb az átlagnál?? De ha dögös akkor nem mindegy? :)))
2010. nov. 22. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Elvből nem jönnék össze egy cigánnyal. Azért mielőtt összejövök valakivel sokszor találkozok vele és sokat beszélgetünk, hogy megismerjük egymást. Az ismerkedési időszakban meg úgyis kiderül, ha valaki cigány, azért annyira jól nem lehet leplezni.

Azt a hozzászólást meg osztom, aki írta hogy név alapján nem szabad ítélkezni, a barátomban sincs semmi cigányvér.

2010. nov. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Arra azért kíváncsi lennék, hogy ez hogy tud csak hónapok múlva kiderülni...
2010. nov. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Ha összejövök valakivel, szeretem, jól megértjük egymást, és minden stimmel, és után derül ki, hogy a rokonsága nem éppen fehér bőrű, akkor meglepődnék kicsit, de csak ezért nem hagynám el. Nem az számít, hogy cigány-e, vagy sem; nem a nemzetisége tesz értékessé, vagy bűnözővé egy embert, hanem a stílusa, a viselkedése, és a személyisége.

Nem az a baj a cigányokkal, hogy cigányok, hanem az, ahogy viselkednek!

33/f

2010. nov. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Nem jönnék össze cigánnyal. Azért csak észrevenném, ha nem rajta, akkor a családján. Gondolom hónapok alatt azért már találkoztál velük.
2010. nov. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Scream85 ***** válasza:

ma 07:27


én írtam azt a név alapján ítélős hozzászólást.

A te barátodnak mi a vezeték neve?

2010. nov. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 bumbi02 ***** válasza:

Az első válaszolóhoz hasonlóan szintén elvből még csak nem is kezdenék cigánnyal.


ez a rasszizmus, amikor lehet hogy jó fej az illető, meg aranyos szép kedves okos, viszont csak azért nem birod mert cigány. mert azt aláírom hogy azokkal a cigányokkal nem kezd ki az ember akik lopnak, rabolnak hangoskodnak stb.

2010. nov. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

"bumbi02 válasza:

ez a rasszizmus"


A cigányok iránti gyűlölet részemről nem rasszizmus, hanem maga a nagybetűs TAPASZTALAT. Ismertem én már olyan cigányt, aki jajjde rendes volt, a szó szoros értelmében. Aztán elég volt találkoznom valamelyik testvérével...A rendes cigányból egyből söpredék lett, csak azért, mert én például magyar vagyok...

2010. nov. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!